آمستردام - ژنو 7 روز (کد تور: 2339)

تاریخ حرکت: جمعه، 27 بهمن

6 شب (7 روز)
از
1'390.– EUR
درخواست خود را ثبت کنید

 

 

آمستردام - ژنو

تاریخ حرکت: جمعه، 27 بهمن

تاریخ بازگشت: پنجشنبه، 3 اسفند (ورود به تهران: بامداد جمعه، 4 اسفند)

ظرفیت: حداکثر 21 نفر

کد تور: 2339

 

 

آشنایی با مقاصد سفر

سوئیس

 

هروقت و هرکجا، کسی به فکر گذراندن تعطیلاتی رویایی می افتد، نام سوئیس شنیده می شود. این کشور جزو برترین مقاصد گردشگری، طبیعت گردی و سفرهای تجاری است. به ندای قلبتان گوش دهید و برای دادن فرصت استراحتی به جسم و روحتان به سوئیس سفر کنید و مطمئن باشید این تجربه را تا پایان عمر فراموش نخواهید کرد!

طبیعت بکر، کوهستان پرشکوه آلپ، مردمانی بافرهنگ و مهربان که آماده اند با 4 زبان مختلف به شما خوش آمد بگویند و فرصت های بی شمار ماجراجویی در کنار شهرهای پاکیزه و منظم، مراکز خرید لوکس و مجلل، شکلات های خوش مزه و پنیرهای خوش طعم و البته ساعت های دقیق و درجه یک.

و بالاتر از همه اینها، مناظر و چشم اندازهای طبیعی مسحور کننده و آب و هوایی معتدل و البته تاریخچه ای غنی و موزه های پرشمار. بیش از این نباید از سوئیس گفت! اینجا را تنها باید دید و تجربه کرد.

پس به سوئیس خوش آمدید!

 

ژنو

 

مانند قوهایی که بر دریاچه این شهر که بزرگترین دریاچه اروپاست شنا می کنند، خود ژنو نیز پرنده ای کمیاب است! زیبا و دلفریب و درعین حال شهری بین المللی که توسط بسیاری، به اشتباه پایتخت سوئیس تصور می شود! این دومین شهر بزرگ سوئیس است با بالاترین استانداد زندگی و یکی از مقاصد پیشرو گردشگری در اروپا.

چه خواهان یک گشت دریایی عاشقانه، خریدهای گران، درمان و یا هنر غذاخوری باشید و چه به دنبال تجربه های ماجراجویانه در فضای باز و کوهستان آلپ باشید، یا حتی اگر علاقمند به موسیقی، هنر و سینما باشید، ژنو مقصد فراموش نشدنی شما خواهد بود.

 

لوزان

 

لوزان، دومین شهر بزرگ سوئیسی مشرف بر دریاچه ژنو و چهارمین شهر بزرگ سوئیس است. لوزان در عین افتخار به تاریخ حدودا دو هزارساله اش، شهری پیشرو است که نگاهی به آینده دارد. چشم انداز دریاچه ژنو در لوزان، حتی از چشم اندازی خود ژنو در اختیار شما می گذارد نیز زیباتر است! این شهر محصور در تاکستان ها، با استفاده از موقعیت جغرافیایی که حتی در سوئیس نیز کم نظیر است، به یکی از مراکز مهم گذران تعطیلات اروپا تبدیل شده است. اینجا همچنین پایتخت المپیک و از مراکز مهم ورزشی، دانشگاهی و فرهنگی سوئیس به شمار می آید. بافت تاریخی شهر، مزین به کلیسای جامع گوتیک، تاریخچه ای غنی و پربار را پیش روی بازدید کنندگان قرار می دهد.

 

مونترو

شهر مونترو، در آغوش دریاچه ژنو، در حصار تاکستان ها و با پس زمینه ای از کوه های سر به فلک کشیده ی آلپ، نفس ها را در سینه حبس می کند. این شهر با آب و هوای بی نظیرش، مرکز منطقه ی ریویرا محسوب می شود. درختان مدیترانه ای همچون کاج، سرو و نخل در این شهر به خوبی رشد می کنند. در قرن نوزدهم، هنرمندان و نویسندگان بسیاری به این بهشت کوچک مهاجرت کردند از جمله نویسنده معروف انگلیسی لرد بایرون. مشاهیری چون چارلی چاپلین و فردی مرکوری روزگاری در اینجا زندگی کرده و در کوچه پس کوچه های زیبای این شهر قدم می زدند. در پیاده رو آرام و دلپذیر کنار دریاچه قدم بزنید و از نمای هتل های قرن نوزدهمی لذت ببرید. صبح های جمعه به بازارهای کنار دریاچه بروید و همچنین از منظره قلعه قرن سیزدهمی شهر لذت ببرید.

 

هلند

 

سنت و نوآوری در این کشور در حد کمال با هم ترکیب شده اند. شاهکارهای هنری، آسیاب های بادی، گل های لاله، کافه های کوچک و بزرگ در کنار شاهکارهای معماری، طراحی های مدرن و زندگی شبانه استثنایی. هلند کشور نوابغی چون ون گوک، فرمیر، رامبراند، بوش و اشر است که آثارشان در موزه های متعدد این کشور گردآوری شده است. بناهای معماری به یادگار مانده از دوران قرون وسطی، رنسانس، نئوکلاسیسیسم و مدرنیسم در جای جای کشور خودنمایی می کنند و در عین حال، شاید مهمترین ویژگی این کشور، ساختار جغرافیایی منحصر به فرد آن باشد: بیش از نیمی از مساحت کشور زیر سطح آب قرار گرفته و 20 درصد آن با خشک کردن مصنوعی دریا قابل سکونت و کشاورزی گردیده است. بادهای شدید دریای شمال، از قرن سیزدهم آسیاب های متعدد بادی را به گردش در آورده که چرخهای صنعت و کشاورزی هلند را گردانده اند. جنوب غربی هلند، میزبان بزرگترین گلزار اروپا است که همه ساله در بهار، با ویترین بی نظیری از گل های لاله ، گردشگران بیشماری را به خود جذب و آنان را سرمست می کند.

 

آمستردام

 

به آمستردام خوش آمدید! به شهر کانال های متعدد که با ردیفی از درختان و خانه هایی با معماری منحصر به فرد و مسقف به شیروانی تزئین شده اند، و خیابان هایی که تعداد دوچرخه هایشان از خودرو ها بیشتر است. به شهر موزه ها و ستایشگران هنر. به شهر ون گوک، رامبراند و فرمیر. آمستردام جاذبه فرازمانی خود را مدیون عصر طلایی قرن هفدهم است، دورانی که دریانوردان و تجار هلندی از اینجا تقریبا به همه جای جهان سفر می کردند و فضایی بین المللی را به آمستردام می بخشیدند که کمابیش تا امروز نیز باقی مانده است.

برای جابجایی در این شهر، خودرو را فراموش کنید! با مردم شهر همراه شوید و با کرایه کردن یک دوچرخه این شهر زیبا را کشف کنید. یا سوار بر قایقی به اکتشاف مسیر تو در توی کانال های آن بپردازید و از نمای فوق العاده ساختمان ها و درختان دو سوی کانال لذت ببرید.  

 

برنامه سفر

 

روز نخست، جمعه، 27 بهمن               تهران ژنو

 

ساعت 03:20 بامداد امروز با خطوط هوایی KLM از فرودگاه امام خمینی تهران پرواز کرده و پس از توقفی حدودا دو ساعت و نیمه در فرودگاه آمستردام، مجددا به سمت ژنو پرواز می کنیم. ساعت 11:00 پس از فرود در فرودگاه ژنو و تحویل گرفتن بار، با همراهی راهنما سوار بر اتوبوس اختصاصی، به سمت هتل محل اقامتمان منتقل میشویم. در ادامه روز فرصت داریم تا به تنهایی یا با همراهی راهنما، گشتی پیاده در شهر بزنیم یا در هتل به استراحت بپردازیم.  اقامت شب در هتل 4 ستاره در ژنو.

 

روز دوم، شنبه، 28 بهمن               ژنو - آنِسی

 

امروز پس از صرف صبحانه، ابتدا از ساعت 09:00 گشتی در ژنو خواهیم داشت. دومین شهر پرجمعیت سوئیس و دارای یکی از بالاترین استانداردهای زندگی در اروپا و مرکز فستیوال های موسیقی و موزه های گوناگون. بازدید از فواره معروف ژنو، ساعت گل، محله‌ی سازمان ملل، بافت قدیم و کلیسای جامع ژنو را فراموش نکنید! در ادامه برای بازدیدی کوتاه به شهر کوچک و زیبای آنِسی واقع در خاک فرانسه می رویم (45 کیلومتر) و سرانجام عصر در حدود ساعت 18:00 برای استراحت یا گشتی شبانه، به هتل بازخواهیم گشت. اقامت شب در ژنو.

 

روز سوم، یکشنبه، 29 بهمن               ژنو - لوزان مونترو

 

امروز ساعت 09:00 ابتدا با همراهی راهنمای محلی، به لوزان می رویم (65 کیلومتر)، در این شهر جوان و پویا نیز دیدنی های بسیاری وجود دارد: موزه المپیک، کلیسای جامع گوتیک، بافت قدیمی، کوچه‌هایی باریک و چشم نواز، و پیاده رو هایی پر از بوتیک‌‌های دلفریب.

در ادامه راهی شهر مونترو شده تا با مهم ترین جاذبه های این شهر و طبیعت بسیار زیبای آن از نزدیک آشنا شویم (35 کیلومتر) در پایان و البته پس از گرفتن عکس های یادگاری با دریاچه و بناهای معروف شهر به ژنو باز می گردیم. اقامت شب در ژنو.

 

روز چهارم، دوشنبه، 30 بهمن               ژنو - آمستردام

 

امروز با سوئیس خداحافظی کرده و ساعت 09:30 به سمت فرودگاه حرکت کرده تا با پرواز خطوط هوایی KLM، راهی شهر آمستردام شویم. طبق برنامه پرواز ما ساعت 11:50 از فرودگاه ژنو پرواز کرده و ساعت 13:35 در فرودگاه آمستردام به زمین می نشیند. در فرودگاه آمستردام پس از تحویل گرفتن بارها، سوار بر اتوبوس اختصاصی شده و به سمت هتل حرکت می کنیم . پس از تحویل گرفتن اتاق ها و اندکی استراحت، می توانیم برای شناخت بیشتر شهر، گشتی پیاده در اطراف هتل بزنیم. اقامت شب در هتل 4 ستاره آمستردام.

 

روز پنجم، سه شنبه، 1 اسفند               آمستردام

 

امروز نیز در گشتی چهار ساعته از ساعت 9:00 به دیدار مهم ترین جاذبه های مرکز هلند شامل کاخ سلطنتی، میدان دام، بافت قدیمی شهر و کلیسای اودکرک می رویم. در پایان نیز سوار بر قایقی تفریحی روی کانال های تو در توی شهر حرکت کرده و از زاویه دیدی جذاب، با این شهر زیبا آشنا می شویم. اقامت شب در آمستردام.

 

روز ششم، چهارشنبه، 2 اسفند               آمستردام

 

ساعت 09:00 صبح به منظور گشتی در حومه زیبای شهر آمستردام راهی ولندام و ادام می شویم و از خانه های چوبی رنگارنگ، قایق های کوچک و بزرگ و آسیاب های بادی معروف کشور هلند از نزدیک دیدار می کنیم. اقامت شب در آمستردام.

 

روز هفتم، پنجشنبه، 3 اسفند               آمستردام - تهران

 

سرانجام به پایان سفر رسیدیم! پس از تحویل دادن اتاق ها در وقت مقرر، ساعت 13:30 به سمت فرودگاه آمستردام حرکت خواهیم کرد تا ساعت 17:40 با پرواز KLM به سمت تهران پرواز کنیم. ساعت 01:20 بامداد روز جمعه نیز در فرودگاه امام خمینی فرود می آییم. اکنون وقت آن است که به خانه بر گردیم و از مرور خاطرات زیبایی که در این سفر برایمان رقم خورده لذت ببریم.

 

به امید دیدار شما در سفرهای بعدی

 

گردش سازان تک پرداز (تک + تراول)

زمستان 1396

هزینه‌های تور:

هزینه‌ها به ازای هر نفر در اتاق دو تخته (دبل / تویین) :  1390 یورو + 9.000.000 ریال

·اتاق سینگل: 1890 یورو + 9.000.000 ریال

·کودک تا دوسال: 160 یورو + 3.000.000 ریال

·کودک 2 تا 4 ساله (بدون تخت): 890 یورو + 3.000.000 ریال

·کودک 4 تا 12 ساله (با تخت اضافه): 1090 یورو + 3.000.000 ریال

 

·این تور شامل موارد زیر است:

·پروازهای بین المللی و داخلی در کلاس اکونومی با خطوط هوایی KLM

·جایجایی‌های درون شهری طبق برنامه با اتوبوس کولردار مدرن، مینی‌بوس یا مینی ون

·6 شب اقامت در هتل‌ های 4 ستاره با صبحانه

· گشت ها و ورودیه ها بر اساس برنامه

·راهنمای تور فارسی زبان

  

توجه:

در اکثر هتل های اروپایی، اتاقی به عنوان اتاق 3 تخته وجود ندارد و معمولا اقامت سه نفر در اتاق دو تخته با قرار دادن یک تخت اضافه میسر خواهد شد.

امکان رزرو اتاق های متصل در تمامی هتل ها وجود نداشته و در مواردی نیز ممکن است مشمول اضافه پرداخت گردد.

این تور شامل خدمات زیر  نیست:

· هزینه ی ویزا

·هزینه بیمه مسافرتی

· هزینه ی های شخصی

· انعام راننده و راهنما

· هزینه ی لغو کردن تور