6 شب و 7 روز در زوریخ دلربا و جزیره سحرآمیز مالت

تاریخ حرکت: دوم آذرماه نود و شش، پرواز ترکیش، هتل چهارستاره

6 شب (7 روز)
از
1'790.– EUR
درخواست خود را ثبت کنید

تاریخ حرکت:  2 آذر

 

پرواز: ترکیش

درجه هتل: 4 ستاره

 

 

سوئیس

 

هروقت و هرکجا، کسی به فکر گذراندن تعطیلاتی رویایی می افتد، نام سوئیس شنیده می شود. این کشور جزو برترین مقاصد گردشگری، طبیعت گردی و سفرهای تجاری است. به ندای قلبتان گوش دهید و برای دادن فرصت استراحتی به جسم و روحتان به سوئیس سفر کنید و مطمئن باشید این تجربه را تا پایان عمر فراموش نخواهید کرد!

طبیعت بکر، کوهستان پرشکوه آلپ، مردمانی بافرهنگ و مهربان که آماده اند با 4 زبان مختلف به شما خوش آمد بگویند و فرصت های بی شمار ماجراجویی در کنار شهرهای پاکیزه و منظم، مراکز خرید لوکس و مجلل، شکلات های خوش مزه و پنیرهای خوش طعم و البته ساعت های دقیق و درجه یک.

و بالاتر از همه اینها، مناظر و چشم اندازهای طبیعی مسحور کننده و آب و هوایی معتدل و البته تاریخچه ای غنی و موزه های پرشمار. بیش از این نباید از سوئیس گفت! اینجا را تنها باید دید و تجربه کرد.

پس به سوئیس خوش آمدید!

 

زوریخ

 

کلان شهری در محل تلاقی رود و دریاچه، با نمایی فوق العاده به رشته کوه های پوشیده از برف آلپ، ترکیبی بی مانند از جاذبه ها را در اختیار شما قرار می دهد. بیش از 50 موزه و 100 گالری هنری در این شهر قرار دارند که در کنار برند های معروف مد و رویدادها و فعالیت های فرهنگی متعدد آن را به یکی از کانون های فرهنگی سوئیس بدل ساخته اند. بافت تاریخی و کمابیش دست نخورده شهر که از دوران امپراتوری روم به یادگار مانده با کلیساهای باشکوه و معماری منحصر به فرد خود قطعا علاقمندان به هنر و تاریخ را نیز به این شهر جذب خواهد کرد. زوریخ برای هر سلیقه ای، یک مقصد مناسب است. از عاشقان خوراک و غذاهای خوشمزه گرفته تا دوستداران طبیعت و یا عاشقان خرید. حتی کودکان شما نیز اینجا همواره سرگرم و خوشحال خواهند بود.   

 

مالت

این جزیره واقع در قلب دریای مدیترانه، تنوع شکوهمندی را در مساحتی کوچک متراکم کرده است. اینجا مامن معابد ماقبل تاریخی و صخره های مملو از فسیل است. چشم انداز مالت، ترکیبی جادویی از نوارساحلی سنگی و صخره های آهکی با خلیج های کوچک سرپوشیده و دریایی به طرز باورنکردنی شفاف با ساحلی قرمز و طلایی را پیش چشمان حیرت زده شما قرار می دهد. مردمان این جزیره کوچک مانند اکثر مردمان نواحی مدیترانه، خونگرم و مهمان نوازند و اگر آدرسی از آنها بپرسید احتمال زیادی وجود دارد که برای اطمینان حتی چند قدمی با شما همراه شوند.

بافت تاریخی مرکز مالت، شهر والتا، که توسط شوالیه های سنت جان بنا نهاده شده، نیز علاقمندان به تاریخ قرون وسطی را از سفر به این بهشت مدیترانه ای، ناامید نخواهد کرد. و برای علاقمندان به باستان شناسی نیز، جالب تر از همه، گورستان زیر زمینی 5000 ساله مربوط به عصر نوسنگی واقع در پائولا خواهد بود.

برنامه سفر:

 

روز نخست، پنج‌شنبه، 2 آذر               تهران زوریخ

 

ساعت 10:10 پس از فرود در فرودگاه زوریخ و تحویل گرفتن بار، با همراهی راهنما سوار بر اتوبوس اختصاصی، به سمت هتل محل اقامتمان منتقل میشویم. در ادامه روز فرصت داریم تا به تنهایی یا با همراهی راهنما، گشتی پیاده در این شهر زیبا بزنیم یا در هتل به استراحت بپردازیم.  اقامت شب در هتل 4 ستاره در زوریخ.

 

 

روز دوم، جمعه، 3 آذر               زوریخ

 

امروز پس از صرف صبحانه، ابتدا از ساعت 09:00 گشتی در شهر زوریخ خواهیم داشت تا از مهم ترین دیدنی های این شهر مانند کلیساهای فراوئن و گروس مونستر، خیابان بانهوف و منطقه زوریخ برگ، دریاچه زوریخ و بافت قدیمی و تاریخی شهر دیدار کنیم. در ادامه به سمت آبشارهای دیدنی راین فال می رویم و چند عکس یادگاری در کنار طبیعت زیبای این منطقه می گیریم.

در پایان حدود ساعت 14:00 برای استراحت یا صرف ناهار می توانیم به هتل باز گردیم یا به تنهایی گشتی در شهر بزنیم و به اکتشاف بیشتر بپردازیم. اقامت شب در زوریخ.

 

روز سوم، شنبه، 4 آذر               زوریخ

 

وقت آزاد امروز این امکان را به ما می دهد تا از مراکز خرید شهر بازدید کنیم یا به دیدار یکی از موزه های متنوع زوریخ برویم تا تجربه سفر خود را بیش از پیش کامل کنیم. پیشنهاد می کنیم برای صرف شام به یکی از رستوران های سوئیسی رفته و طعم دلچسب فوندو سوئیسی را حتما تجربه کنید.

 

روز چهارم، یکشنبه، 5 آذر               زوریخ - مالت

 

امروز با سوئیس خداحافظی کرده و ساعت 14:30 به سمت فرودگاه زوریخ حرکت می کنیم تا با پرواز خطوط هوایی مالت راهی جزیره مالت شویم. در فرودگاه مالت پس از تحویل گرفتن بارها، سوار بر اتوبوس اختصاصی شده و به سمت هتل حرکت می کنیم، اتاق ها را تحویل گرفته و بعداز ظهر نیز فرصت خواهیم داشت تا گشتی پیاده در شهر بزنیم یا از ساحل زیبای جزیره لذت ببریم. اقامت شب در هتل 4 ستاره  BEدر مالت.

 

روز پنجم، دوشنبه، 6 آذر               مالت

 

امروز از ساعت 09:00 در گشتی نیم روز به دیدار مهم ترین جاذبه های طبیعی و فرهنگی شهر والتا، مهم ترین شهر این جزیره کوچک اما غنی مدیترانه ای می رویم. در پایان حدود ساعت 13:00 برای استراحت به هتل بر می گردیم. اقامت شب در مالت.

 

روز ششم، سه شنبه، 7 آذر               مالت

 

امروز در گشتی تمام روز به دیدار جزیره کوچک گزو در همسایگی مالت می رویم و از مناظر بدیع طبیعی این بهشت کوچک لذت می بریم. اقامت شب در مالت.

 

روز هفتم، چهارشنبه، 8 آذر               مالت - تهران

 

سرانجام به پایان سفر رسیدیم! طبق برنامه امروز ساعت 11:30 اتاق ها را تحویل داده اما پیش از حرکت به سمت فرودگاه، برای صرف ناهار به یک رستوران محلی می رویم و سپس زمانی را نیز به گشت در مراکز خرید شهر سلیما رفته و سپس به سمت فرودگاه مالت حرکت خواهیم کرد تا با پرواز مقرر به خانه بر گردیم و از مرور خاطرات زیبایی که در این سفر برایمان رقم خورده لذت ببریم.

 

 

پایان خدمات ما.

 

 

 

به امید دیدار شما در سفرهای بعدی

 

 

هزینه‌های تور:

هزینه‌ها به ازای هر نفر در اتاق دو تخته (دبل / تویین) :  1790 یورو

·       اتاق سینگل: 2170یورو

·       کودک تا دوسال: 190 یورو

·       کودک 2 تا 4 ساله (بدون تخت): 1080 یورو

·       کودک 4 تا 12 ساله ( تخت اضافه ): 1380یورو                

 

·       این تور شامل موارد زیر است:

·       پروازهای بین المللی با کلاس اکونومی از طریق شرکت ترکیش یا هواپیمایی مشابه خواهد بود.

·       کلیه‌ی جایجایی‌ها با اتوبوس کولردار مدرن، مینی‌بوس یا مینی ون

·       6 شب اقامت در هتل‌ 4 ستاره 

·       تمام ورودیه ها بر اساس برنامه خواهد بود.

·       راهنمای فارسی زبان

توجه: ممکن است هزینه های مازاد برای اتاق‌های خانوادگی یا متصل اعمال شود

شرایط و ضوابط:

·       تمامی مدارک ویزای مسافران باید باید مطابق با ضوابط ویزای شنگن تک‌تراول و الزامات سفارت سوییس باشد ( مدارک ضمیمه از هم جدا باشند)

·       مدارک ویزای هر مسافر باید در دسترس و به تک‌تراول ایران ارایه شده باشد تا قبل از وقت مصاحبه سفارت کنترل شوند.

·       راهنمای فارسی زبان بوسیله‌ی تک تراول انتخاب می‌گردد. 

·       لیست کامل اسامی و رومینگ لیست‌ها همرا با تاییدیه ویزاها باید حداقل بیست روز قبل از عزیمت هر گروه به تک تراول ارایه گردد.

·       تغییر هتل: تک تراول حق دارد لیست هتل‌های این پکیج را تا هفت روز قبل از عزیمت و با اطلاع قبلی تغییر دهد. دراین صورت ، هتل‌هایی در همان سطح و با مرکزیت شهر جایگزین خواهند شد.

 

ضوابط پرداخت:

·       50 درصد از مبلغ کل فاکتور باید قبل از مصاحبه ویزای شنگن پرداخت شود.

·       50 درصد باقیمانده بعد از صدور ویزا باید پرداخت گردد.

·       کلیه پرداختها باید به حساب یورویی SARL  تک تراول سوییس پرداخت شود.

 

ضوابط لغو سفر:

·       درصورت رد شدن درخواست ویزا از طرف سفارت تنها 10درصد از مبلغ تور کسر و مابقی به مسافر عودت داده میشود.

·       اگر کنسلی در 8 هفته قبل از شروع سفر اطلاع داده شود 20% هزینه تور کسر و مابقی  استرداد خواهد شد.

·       در صورتیکه درخواست کنسلی کمتر از 8 هفته قبل از شروع سفر اطلاع داده شود بدلیل اینکه تمام رزروها بعنوان یک گروه انجام شده است 100 % هزینه سوخت خواهد شد، چرا که کاهش تعداد مسافران بر لغو تور تاثیر خواهد گذاشت.

·       توجه: در صورتیکه مسافر بعد از صدور ویزا انصراف خود را اعلام کند ویزای صادر شده بوسیله‌ی تک تراول لغو و توسط سفارت مخدوش خواهد شد.

 

شرکت‌های هواپیمایی طرف همکاری:

·       تک تراول با کلیه‌ی شرکت‌های هواپیمایی مهم از تهران تا اروپا همکاری می‌کند. رزرواسیون  شرکت‌ها بستگی به پروازهای موجود در زمان رزرو دارد. تک تراول در صورت عدم موجود بودن پروازها با رعایت حقوق و مقررات پروازهای جایگزین دیگری را از شرکت‌های دیگر هواپیمایی که با آنها همکاری دارد تهیه می‌کند:

- هواپیمایی ترکیش

- لوفتانزا

- آسترین (اتریش)

- آلیتالیا (ایتالیا)

- ایرفرانس (فرانسه)

- خطوط هوایی اتحاد

- کی ال ام (هلند)

- امارات

- خطوط هوایی قطری

 

حق العمل آژانس ها:

 

10 % حق العمل

 

 

 

گردش سازان تک پرداز (تک + تراول)

پاییز 1396

 

 

این تور شامل خدمات زیر  نیست:

· هزینه ی ویزا

·هزینه بیمه مسافرتی

· هزینه ی های شخصی

· انعام راننده و راهنما

· هزینه ی لغو کردن تور