اروپا عیشِ مدام: سوییس، آلمان، جمهوری چک، اتریش و مجارستان

زوریخ – لوسرن – مونیخ – پراگ - وین - بوداپست از بیست و نه اسفند تا دوازدهم فروردین نود و شش

پرواز + 13 شب (14 روز)
از
3'190.– EUR
از همین ماه ثبت نام کنید!
درخواست خود را ثبت کنید

 

روز نخست، یک‌شنبه، بیست و نهم اسفند                                             تهران وین زوریخ

ﭘﺮواز ﺷﻤﺎ از ﺗﻬﺮان ﺑﻪ زورﯾﺦ از ﻃﺮﯾﻖ رم اﺳﺖ. . ﺣﺮﮐﺖ از ﻓﺮودﮔﺎه اﻣﺎم ﺧﻤﯿﻨﯽ در ﺳﺎﻋﺖ  17:25 و ورودﺗﺎن ﺑﻪ ﻓﺮودﮔﺎه رم در ﺳﺎﻋﺖ 19:35 است. پس از حدود 40 دقیقه ﺗﻮﻗﻒ در ﻓﺮودﮔﺎه رم، ﻫﻮاﭘﯿﻤای ﺷﻤﺎ اﯾﻦ ﺷﻬﺮ را در ﺳﺎﻋﺖ 20:10  ﺗﺮك ﮐﺮده و در ﺳﺎﻋﺖ 21:35 در ﻓﺮودﮔﺎه ﮐﻠﻮﺗﻦ زورﯾـﺦ به زمین می‌نشیند.

راﻫﻨﻤﺎي ﻓﺎرﺳﯽ زﺑﺎن در ﺑﺪو وروﺗﺎن از ﺷﻤﺎ اﺳﺘﻘﺒﺎل ﮐﺮده و ﺷﻤﺎ را ﺗﺎ ﻫﺘﻞ ﭼﻬﺎر ﺳﺘﺎره رامادا در شهر زوریخ  ﻫﻤﺮاﻫﯽ ﺧﻮاﻫﺪ ﮐﺮد.

اقامت شب در زوریخ

روز دوم، دوشنبه، سی اسفند                                                                زوریخ

پس از صرف صبحانه کامل به سمت آبشار راین حرکت می‌کنیم. این گشت دل‌انگیز شما را از میان جاده‌ی دل‌فریبی به شمال سوییس می‌برد و با آبشار تماشایی راین مسحور می‌کند. درست در بالای آبشار، قلعه‌ی قرون وسطایی لاوفن خودنمایی می‌کند. برای لحظه‌ای درنگ کنید و ارتعاش بزرگ‌ترین آبشار را از دل علفزارها و دشت‌های گسترده حس کنید. بعدازظهر به بافت قدیم شهر و اطراف زوریخ می‌روید تا دریاچه‌ی مشهور و دانشگاه را ببینید.

اقامت شب در زوریخ.

روز سوم، سه‌شنبه، یک فروردین                                                 زوریخ لوسرن زوریخ 

ساعت 9 صبح، به سمت لوسرن حرکت می کنیم. در ابتدای مسیر به پیلاتوس کلوم، شیب‌دارترین راه ریلی جهان با قدمتی نزدیک به 130 سال، می رویم؛ پس از آن ناهار کاملا سوییسی‌تان را میل می‌کنید! در ادامه، به لوسرن باز گشته و گشتی دو ساعته در این شهر ‌خیال‌انگیز واقع در کرانه‌ی دریاچه‌ی چهار کانتون و زمان کافی برای خرید خواهید داشت.

اقامت شب در زوریخ.

روز چهارم، چهارشنبه، دوم فروردین                                                    زوریخ مونیخ

ساعت 9 صبح هتل خود را ترک کرده و به سمت فرودگاه می‌روید تا در ساعت 16:10 به شهر مونیخ پرواز کنید. هواپیمای شما در ساعت 17:05 در مونیخ به زمین خواهد نشست.

اقامت شما در هتل چهار ستاره‌ پولمن خواهد بود.

روز پنجم، پنج‌شنبه، سوم فروردین                                                      مونیخ

روز خود را با یک پیاده‌روی آموزنده و سرگرم کننده در قلب شهر زیبای مونیخ آغاز کنید. در راه شهر رنگارنگ با تاریخی نزدیک به 850 سال، از شما دلربایی خواهد کرد. از سایت‌هایی بازدید خواهید کرد که سالیان درازی شاهد رویدادهای داخلی و بین المللی بوده‌اند.

بعدازظهر در وقت آزادتان می‌توانید به خرید بروید.

شما شب را در هتل چهار ستاره‌ی پولمن خواهید گذراند.

روز ششم، جمعه، چهارم فروردین                                                        مونیخ

به خانه‌ی پریان قصه‌ها سری بزنید! کینگ لودویگ دوم در قرن نوزدهم کاخ‌های بی نظیر لینداهوف و نوشوانستاین را تاسیس کرد. در سفر شگفت‌انگیز به لینداهوف، بدون شک چشم‌اندازهای اطراف شما را جادو خواهند کرد. خانه‌ی شکار به سبک قرن هجدهم (روکوکو) و آخرین منزلگاه کینگ لودویگ، افسون‌گر است!

اقامت شب در هتل چهار ستاره‌ی پولمن.

روز هفتم، شنبه، پنجم فروردین                                                            مونیخ پراگ

صبح این روز هتل خود را ترک کرده تا به پراگ پرواز کنید. به محض ورود به پراگ پایتخت اسرارآمیز جمهوری چک و شهر ساختمان‌های مخروطی به همراه راهنمایتان به هتل چهارستاره ی ان اچ خواهید رفت.

ادامه‌ی روز را به کشف شهر کافکا و کوندرا بگذرانید.  اقامت شب در پراگ.

روز هشتم، یک‌شنبه، ششم فروردین                                                   پراگ

راهنما شما را به تماشای زیبایی‌های پراگ خواهد برد: بافت قدیم، واقع در قلب پراگ، با خانه‌ها و کلیساهای به جامانده از قرن سیزدهم واقعأ زیباست! شهرداری قدیمی پراگ، ساختمان‌های شهرداری و تئاتر دِزاِتا (ایالت‌ها) با معماری باروک، همه و همه در بافت قدیم شهر دلبری می‌کنند.

میدان بافت قدیم شهر  میزبان ساعت نجوم معروف آن است. ساعتی با آدمک اسکلتی که ناقوس را به صدا در می‌آورد و مجسمه‌های کوچک در آن خودنمایی می کند و همواره گردشگران بسیاری را گرد هم می‌‌آورد.

زمانی‌که ناقوس به صدا درمی‌آید، شیپورچی ترومپت خود را از بالای برج به صدا درمی‌آورد. کمی پایین‌تر مجسمه‌ی مترونوم را خواهید دید که نزدیک مجسمه‌ی یادمان استالین قرارا دارد. از آنجا نمای خیره‌کننده شهر شما را شیفته‌ی خود خواهد کرد. اقامت شب در  هتل چهارستاره ی ان اچ پراگ.

روز نهم، دوشنبه، هفتم فروردین                                                          پراگ وین

ساعت 9 صبح، هتل خود را به سمت فرودگاه ترک گفته و در ساعت 11:20به وین زیبا و آرام در قلب اروپا پرواز خواهید کرد. به محض ورود به هتل خواهید رفت. روز خود را با بازدید از شهر پر از معماری و معمای وین آغاز کنید: سری به اپرای تماشایی و تاثیرگذار وین بزنید.

اپرا بال هر ساله در این ساختمان زیبا اجرا می‌شود. کمی آنطرف‌تر کاخ بزرگ هوفبورگ قرار دارد این کاخ خانه‌ی زمستانی خانواده‌ی سلطنتی هابزبورگ بوده است. سپس ساختمان‌های موزه‌ی تاریخ و هنر و موزه‌ی طبیعی را ببینید. ساختمان پارلمان نئوکلاسیک، بورگ تیاتر و سیتی هال باشکوه  (باله‌ی زندگی در این مکان به اجرا در می‌آید.) از مکان‌های دیگری هستند که شما را به وجد خواهند آورد.

اقامت شما در وین در هتل چهار ستاره ی  اچ ان بیلوِدرِ خواهد بود.

روز دهم، سه‌شنبه، هشتم فروردین                                                      وین

روز خود را با گشت نیم روز از کاخ رویایی شون‌برون آغاز کنید: اقامتگاه تابستانی خانواده‌ی هانزبورگ که در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. این کاخ همه ساله میزبان میلیون‌ها گردشگر از سراسر جهان است.

از طبقات تاریخی کاخ دیدن خواهید کرد و با شیوه‌ی زندگی خانه‌ی زندگی آشنا خواهید شد. پس از آن شما زمان کافی برای قدم زدن در باغ‌های کاخ و چشیدن طعم قهوه‌ی وینی و تکه‌ای کیک اشترودل به یادماندنی سیب را خواهید داشت.

بعد ازظهر اوقات آزاد. اقامت شما در وین در هتل چهار ستاره ی  اچ ان بیلوِدرِ خواهد بود.

روز یازدهم، چهارشنبه، نهم فروردین                                                   وین

بعد از صرف صبحانه کامل، تور نیم‌روزِ متنوع خود را آغاز می‌کنید: ماجراجویی، سنت و جذبه‌ی وینی را همزمان تجربه خواهید کرد. در ابتدا به سمت پارک وینا پراتا در قلب وین خواهید رفت، هیچ‌جایی تا این اندازه شما را مسحور نخواهد کرد و نور شادی را به قلب شما نخواهد تاباند. دنیایی اسرارآمیز و جذاب در انتظار پیر و جوان شماست. پارک پر است از ترن‌های هوایی، تونل‌های وحشت و انواع بازی‌های جذاب و سرگرم‌کننده. محال است در دنیا جایی بروید و تا این حد هیجان زده شوید. اقامت شما در وین در هتل چهار ستاره ی  اچ ان بیلوِدرِ خواهد بود.

روز دوازدهم، پنج‌شنبه، دهم فروردین                                                  وین بوداپست

صبح زود هتل خود را به سمت فرودگاه ترک خواهید کرد و به شهر  بوداپست، سرزمین چشمه‌های آب گرم پرواز خواهید کرد. به محض ورود به همراهی راهنمایتان به سمت هتل 4 ستاره‌ی دانوبیوس آستوریا خواهید رفت. در ادامه وقت آزاد خواهید داشت تا زادگاه هنر باروک را به شیوه‌ی خود کشف کنید.  اقامت شب در بوداپست

روز سیزدهم، جمعه، یازدهم فروردین                                                   بوداپست

هر چه زودتر به همراه راهنمایتان به دیدن چشمه‌های آب گرم و معماری خیره‌‌کننده‌ی بناهای ساخته شده در ابتدای قرن بروید، از شهر شاعرانه‌ی کنار رودخانه‌ی دانوب دیدن کنید، شهری که موج‌های آرام رودخانه‌اش  گذشته، حال و آینده‌ی شهر را در آغوش می‌کشند (آتیلا جوزف، شاعر بزرگ مجارستانی).

پهنای رودخانه حائلی است میان ”بودا“ی کوهستانی و ”پِست“. پایتخت دلربای مجارستان بین مادر شهرها یکی از تاثیرگذارترین چشم‌اندازها را داراست.  بوداپست شهر موسیقی است! مهد آهنگسازان کلاسیک زبده‌ای همچون بارتوک و کودالی تا معاصران مشهوری در موسیقی فولک، کلزمر (موسیقی یهودیان)، جاز و ترانه‌های کولیان است.  بوداپست که سالیان دراز در پشت پرده‌ی آهنی شوروی چهره پنهان کرده بود، به درستی از شهرتی مثال زدنی در میان پایتخت‌های پویای اروپای مرکزی برخوردار است. اقامت شب در  هتل 4 ستاره‌ی دانوبیوس آستوریا بوداپست

روز چهاردهم، شنبه، دوازدهم فروردین                                               بوداپست وین تهران

صبح زود هتل خود را به سمت فرودگاه ترک خواهید کرد و با هواپیمایی اتریش در ساعت 07:00 به سمت وین پرواز خواهید کرد. هواپیمای شما در ساعت 07:45 در فرودگاه وین به زمین می‌نشیند و بعد از دو ساعت توقف در ساعت 09:45 وین را به مقصد تهران ترک می‌کنید. سفر رویایی شما در ساعت 16:45 با ورود به فرودگاه امام خمینی به پایان می‌رسد.

 

این تور شامل خدمات زیر است :

پرواز اکونومی رفت و برگشت با هواپیمایی اتریش: تهران- زوریخ/بوداپست وین تهران

پرواز یک‌طرفه زوریخ/مونیخ، مونیخ/پراگ، پراگ/وین، وین/بوداپست

اقامت در اتاق دو تخته و هتلهای چهار ستاره همراه با صبحانه بوفه

کلیه‌ی حمل و نقل‌ها با وسایل مدرن

راهنمای فارسی زبان

گشت شهری طبق برنامه شهرها

 

توجه: هزینه صندوق سفارت معادل 60 یورو و بلیت‌های ورودی بر عهده مسافر است.

هزینه‌های تور :

هزینه برای هر فرد در اتاق دو تخته: 3190 یورو

 هزینه اضافی برای اتاق یک تخته: 790 یورو

کودکان (2 تا 11 سال) در اتاق والدین: 1949 یورو

نوزاد (زیر 2 سال): 210 یورو

تخفیف برای هر فرد در اتاق سه نفره: 250 یورو

 

 این تور شامل خدمات زیر  نیست:

·        هزینه­ ویزا

·        هزینه­ های شخصی

·        انعام راننده و راهنما

·        هزینه­ لغو کردن تور