بوداپست وین (کد تور: 19129)

تاریخ حرکت: سه شنبه، ششم فروردین

6 شب (7 روز)
از
890.– EUR
درخواست خود را ثبت کنید

TC19129

بوداپست وین

6 شب و 7 روز

6 تا 12 فروردین 1397

کد تور: 19129

تاریخ حرکت: سه شنبه، ششم  فروردین

درجه هتل: 4 ستاره

حداقل 16 نفر برای تشکیل تور الزامی است !

پرواز: قطری

 

آشنایی با مقاصد سفر 

 

مجارستان

 

کشور مجارستان در قلب اروپا نقشی محوری در تاریخ این قاره بازی کرده است و شما را با گنجینه ارزشمند فرهنگی خود شگفت زده خواهد کرد. در ویرانه های رومی قدم بزنید، در حمامی با طراحی آرت نوو به جسم و ذهن خود آرامش بدهید، با قایق روی رود دانوب به گردش بپردازید و از طعم دلچسب غذاهای این منطقه لذت ببرید. معماری باشکوه کلیساهای باروک، روستاهای قرون وسطایی، بناهای نئوکلاسیک در شهرهای مختلف توجه بازدیدکنندگان و گردشگران را به خود جلب خواهد کرد. بیش از 300 چشمه آب گرم این کشور را به مقصدی درجه یک برای دوستداران سفری آرامبخش و کسانی که علاقمند به زدودن خستگی های روزمره از تن خود هستند تبدیل کرده است. مجارستان همچنین دارای یکی از غنی ترین فرهنگ های بومی اروپا است و موسیقی و رقص محلی آن شهره جهانیان است.

 

بوداپست

 

بوداپست از دو قسمت شهری بودا و پست تشکیل شده که توسط رود دانوب از یکدیگر جدا شده اند. این شهر در نیمه دوم قرن نوزدهم میلادی به عنوان ویترینی برای نمایش اقتدار حکمرانان مجار توسعه یافت و با تنوع کم نظیری از ساختمان های شکوهمند به سبک های نئوکلاسیک، آرت نوو و باروک مزین گشت. چه بر فراز تپه کاسل باشید یا در امتداد خیابان های باریک محله یهودی ها، دیدنی های بسیاری برای لذت بردن خواهید یافت. بیش از 100 چشمه آب گرم در این شهر وجود دارد که حمام های زیبایی بر روی برخی از آنها ساخته شده و بازدید از آنها برای گردشگران قطعا تجربه ای فراموش نشدنی خواهد بود. تنوع غذاها و کافه ها و سبک منحصر به فرد آشپزی مجار نیز شما را به هیچ وجه ناامید نخواهد کرد.

 

 

اتریش

 

شاید هیچ کشور دیگری مانند اتریش نباشد که جاذبه های شهری و طبیعی را تا این حد بی نقص و موزون با هم ترکیب کرده باشد. یک روز شما در حال بازدید از قصر های سلطنتی امپراتوری هابسبورگ هستید و روز دیگر تصویری چشم نواز از رشته کوه آلپ و دانوب آبی رنگ پیش چشم شماست.

طی قرن ها، خاندان سلطنتی اتریش کلکسیونی از موزه ها، گالری ها، اپرا خانه ها و شاهکارهای معماری عظیم را به قلمرو خود اضافه کردند و این کشور را به مهد هنر و موسیقی بدل ساختند. اینجا کشور نقاشان صاحب سبکی چون کلیمت و شیله و موسیقیدانان نابغه ای مانند موتزارت، اشتراوس و شوبرت است.

منطقه کوهستانی تیرول در غرب کشور، طی تابستان مسیر کوهنوردی مناسبی است که شما را به گلزار های دامنه های آلپ می برد و در زمستان نیز پایگاه اسکی بازان است.

در غرب پایتخت، رود دانوب نوار سبزرنگی در منطقه واخاو کشیده که با قلعه ها و قصرهای کوچک و بزرگ، روستاهایی بر تپه ها و تاکستان های کهن سال تزئین شده اند.

حتی طبیعت این کشور نیز از موسیقی و رقص سرشار است.

 

وین

 

وین باشکوه یکی از جذاب ترین مقاصد گردشگری برای عاشقان هنر و غذا است. اینجا شهر کلیمت و تابلو معروفش "بوسه" است که در قصر بِلوِدِره پیش چشمان بازدیدکنندگان قرار گرفته است. خیابان هایی که با معماری باروک تزیین شده اند در کنار کاخ های سلطنتی و اپرا خانه ها، اقامتی فراموش نشدنی را برای شما در پایتخت موسیقی رقم خواهد زد.

برای بیش از شش قرن این شهر پایتخت خاندان سلطنتی قدرتمند و فرهنگ دوست هابسبورگ بوده است و این خاندان به راستی برای تبدیل این شهر به مرکز فرهنگی و هنری اروپا از هیچ کوششی دریغ نکردند. شاهکارهای معماری بی مانند همچون کاخ شونبرون، قصر هوفبورگ، قصر بِلوِدِره، کلیسای جامع سنت اشتفان، خانه اپرای وین در کنار انبوهی از موزه ها که گنجینه ای از معروف ترین شاهکار های هنری جهان را در خود جای داده اند امروزه مایه افتخار و مباهات مرکز کشور اتریش است. 

شهر موسیقی همچنین نوابغی چون موتزارت، بتهوون، شوبرت، یوهان اشتراوس، برامس، مالر و بسیاری دیگر را در خود پرورانده و امروزه نیز میزبان موسیقیدانان و ارکستر های معتبر و مکاتب پیشرو این هنر است.

همچنین وین، فرهنگ غذا و نوشیدنی خاص خود را دارد و آماده پذیرایی از گردشگرانی است که با هدف چشیدن غذاهای خوشمزه و یا کافه گردی های خاطره انگیز به این کشور سفر می کنند.

 

برنامه سفر:

 

روز اول: سه شنبه، 6 فروردین 98   26 مارس 2019    تهران بوداپست

 

--:--:  ورود به فردودگاه بوداپست.

 

استقبال وخوشامد گویی در فرودگاه. انتقال به هتل در بوداپست: هتل چهار ستاره نووتل سنتروم بوداپست یا مشابه: Novotel Centrum Budapest 4* or similar.

ادامه روز آزاد.

اقامت شب در بوداپست.        

روز دوم: چهارشنبه ،  7 فروردین 98   27 مارس 2019 بوداپست

08:00: امروز گشتی نیم روزه خواهید داشت برای بازدید از نقاط دیدنی ومعروف شهر بوداپست. از جمله میدان قهرمانان، بلوار آندراسی، خانه اپرا، بازدید ازداخل کلیسای ماتیاس وسنت استفان، قلعه کوارتر، بازدید از بازار وامکان خرید.

        

ادامه روز آزاد. اقامت شب در بوداپست.

 

روز سوم: پنج شنبه ،  8 فروردین 98   28 مارس 2019         بوداپست - استرگم- ویشگراد- سنتندره - بوداپست

 

 09:00خود را برای یک گشت تمام روز دل انگیز آماده کنید. در این روز به زنجیره ای از شهرهای کوچک مجارستان خواهید رفت که زیباترین مناطق مجارستان را تشکیل می دهند و البته قلب تاریخ مجارستان است. استرگم محل تولد اولین پادشاه مجار است. همچنین در این شهر می توان به بازدید از موزه قرون وسطایی و چندین محل تاریخی دیگرپرداخت. سپس ناهار را در یک رستوران به سبک و سیاق شکارگاه میل می کنید وسپس به بازدید از ارگی در بالای تپه خواهید رفت. این بنا در قرن 15 میلادی توسط پادشاه ماتیاس به سبک رنسانس ساخته شده است. از اینجا چشم انداز بی نظیری به دانوب زیبا خواهید داشت. سنتندره شهر چشم نواز هنرمندان و موزه و کلیساهاست که به سبک باروک ساخته شده است. پس از بازدید از موزه بی نظیر سرامیک این شهر فرصتی خواهید داشت تا به خرید بپردازید. فراموش نشود که ناهار این روز را مهمان ما هستید.

 

  پس از پایان گشت تمام روز، بازگشت به هتل.

 

اقامت شب در بوداپست.

 

روز چهارم: جمعه ،  9 فروردین 98   29 مارس 2019       بوداپست براتیسلاوا - وین

08:00 تحویل دادن اتاق ها و حرکت به سمت بوداپست . توقفی در میان مسیر در شهر براتیسلاوا پایتخت کشور اسلواکی و گشت کوتاه پیاده در این شهر که شما را با تاریخ و فرهنگ آن آشنا می کند.  

 

بعداز ظهر، ادامه مسیر به سمت وین و عصر، ترانسفر به هتل، تحویل گرفتن اتاق ها، ادامه روز آزاد، اقامت شب در هتل Hotel Am Konzerthaus Vienna RE MGallery by Sofitel 4*  یا مشابه.

 

اقامت شب در وین.

 

 

روز پنجم: شنبه ،  10 فروردین 98   30 مارس 2019                      وین

 

09:00 گشت تمام روز در وین: امروز وقت آن است که از یک تور فشرده 4 ساعته در وین لذت ببرید و جاذبه های آن را ببینید. قرار است امروز به دیدار کاخ هافبورگ در وین بروید، یکی از قصرهای سلطنتی زیبای این شهر که در 6 قرن متوالی مکان حکمرانی امپراتوری هابسبورگ  بوده است و امروزه مقر ریاست جمهوری اتریش است. در ادامه محل زندگی موزارت را خواهید دید. در حاشیه خیابان مشهور رینگ اشتغاسه ساختمان های باشکوه متعددی را به شما نشان خواهیم داد: ساختمان مَک، خانه اپرا، موزه هنرهای زیبا و تاریخ طبیعی، محله تاریخی – فرهنگی موزه ها، اقامتگاه زمستانی امپراتوری هابسبورگ، پارلمان، تالار شهر و ساختمان تئاتر برگتیاتر.

می توانید در ساختمان باشکوه و مدرسه سوارکاری اسپانیایی وین درنگ کوتاهی کنید. از گذرگاه ها عبور می کنید و به محله بلوتگاسه می رسید که با کوچه های زیبا و حیاط های پشتی خانه هایش هر بیننده ای را به تحسین وا می دارد. در پایان صبح گشت و گذار شما با بازدید کوتاهی از کلیسای جامع سنت – اتین به پایان می رسد.

بعد از ظهر خودتان را آماده کنید تا به گشت و گذاری 4 ساعته در برجسته ترین جاذبه های شهر وین بروید: کاخ باروک شون برون، اقامتگاه تابستانی پادشاهان اتریش با سالنی مجلل و تزیین شده با جواهرات گران بها و یک باغ زیبا. در این خانه تابستانی خانواده سلطنتی هابسبورگ سکونت داشتند، برای مثال ملکه ماریا ترزا. در ادامه اتاق های زیبای کاخ، ساختمان های مجاور و باغ عظیم آن را به تماشا خواهید نشست. این کاخ سلطنتی با معماری حیرت انگیز و تاریخ طولانی غنی و تنوع سبکی آن در نوع خود بی نظیر است و یکی از مهمترین ساختمان های فرهنگی اتریش به حساب می آید. این بنای یادبود و مجموعه شگفت انگیز آن که شامل: کاخ اصلی، پارک با ویژگی های بارز معماری، چشمه ها،  مجسمه ها و باغ وحش* در نوع  و سبک خود قدیمی ترین در جهان است در سال 1996 به فهرست جهانی یونسکو افزوده شد.

*داستان باغ وحش شونبرون:

داستان از این قرار است که ظاهراً برای یکی از دختران شاهانی که در این کاخ اقامت داشته، از طرف روسای کشورهای دیگر حیوان هدیه می آوردند و او از پدرش فضایی را برای نگهداری حیواناتش درخواست می‌کند که نهایتاً به باغ وحش تبدیل می‌شود.

اقامت شب در وین.

 

روز ششم: یک شنبه ،  11 فروردین 98   31 مارس 2019                          وین

روز آزاد و اقامت شب در وین.

روز هفتم: دو شنبه ،  12 فروردین 98   1 اپریل 2019                      وین-تهران

امروز روز بازگست به ایران است !

--:--:  انتقال به فرودگاه وین برای پرواز بازگشت به ایران.

پایان خدمات ما و به امید دیدار شما در سفرهای بعدی تک تراول،

 

**تک + تراول**

 

هزینه‌های تور:

 • نفر در اتاق 2 تخته: 890 یورو + نرخ پرواز
 • نفر در اتاق 1 تخته: 1290 یورو + نرخ پرواز
 • کودک تا دوسال: 80 یورو + نرخ پرواز
 • کودک 2 تا 4 ساله (بدون تخت): 290 یورو + نرخ پرواز
 • کودک 4 تا 11 ساله (با تخت اضافه): 690 یورو + نرخ پرواز
 • نفر در اتاق سه تخته: 870 یورو + نرخ پرواز

هزینه بلیط رفت و برگشت بر اساس زمان سفارش و کلاس پروازی در دسترس از 55,000,000 ریال به بالا.

 

این تور شامل موارد زیر است:

 • بلیت پرواز بین الملل
 • 1 وعده ناهار
 • جایجایی‌های درون شهری طبق برنامه با اتوبوس کولردار مدرن، مینی‌بوس یا مینی ون
 • 6 شب اقامت در هتل‌ 4 ستاره با صبحانه 
 • راهنمای تور فارسی زبان

 

این تور شامل موارد زیر نیست:

 • هزینه ی های شخصی
 • هزینه ی لغو کردن تور
 • مالیات شهری
 • و هر مورد دیگری که در برنامه ذکر نشده است.
 • بیمه مسافرتی
 • *ویزا
 • هزینه صندوق سفارت

توجه:

برنامه سفر شما ، هتل های معرفی شده و حتی ایرلاین این تور ممکن است مشمول تغییر واقع گردند که در این صورت مراتب قبل از سفر و در اسرع وقت به اطلاع مسافرین خواهد رسید.

احتمال دارد که راهنمای تور بر حسب شرایط آب و هوایی، ترافیک و سایر مسائل، اماکن مورد بازدید را تغییر داده و یا اجبارا مواردی را از گشت ها حذف کند.

*هزینه ویزا بوداپست

هزینه سفارت و vfs برای هر نفر بزرگسال:  86 یورو

هزینه سفارت و  vfs زیر ۶ سال:  ۲۶ یورو

هزینه سفارت و  vfs بین ۶ و ۱۲ سال:  ۶۱ یورو

 

هزینه بیمه از ۴۰ هزار تومان به بالا بر اساس سن مسافر