سه شب بوداپست – سه شب وین (کد تور: 18268)

تاریخ حرکت: پنج شنبه، 2 اسفند 1397

6 شب (7 روز)
از
730.– EUR
درخواست خود را ثبت کنید

 

سه شب بوداپست سه شب وین

6 شب و 7 روز

2 تا 8 اسفند ماه 1397

کد تور: 18268

تاریخ حرکت: پنج شنبه، 2 اسفند 1397

درجه هتل: 4 ستاره

حداقل 16 نفر برای تشکیل تور الزامی است !

 

آشنایی با مقاصد سفر 

 

مجارستان

 

کشور مجارستان در قلب اروپا نقشی محوری در تاریخ این قاره بازی کرده است و شما را با گنجینه ارزشمند فرهنگی خود شگفت زده خواهد کرد. در ویرانه های رومی قدم بزنید، در حمامی با طراحی آرت نوو به جسم و ذهن خود آرامش بدهید، با قایق روی رود دانوب به گردش بپردازید و از طعم دلچسب غذاهای این منطقه لذت ببرید. معماری باشکوه کلیساهای باروک، روستاهای قرون وسطایی، بناهای نئوکلاسیک در شهرهای مختلف توجه بازدیدکنندگان و گردشگران را به خود جلب خواهد کرد. بیش از 300 چشمه آب گرم این کشور را به مقصدی درجه یک برای دوستداران سفری آرامبخش و کسانی که علاقمند به زدودن خستگی های روزمره از تن خود هستند تبدیل کرده است. مجارستان همچنین دارای یکی از غنی ترین فرهنگ های بومی اروپا است و موسیقی و رقص محلی آن شهره جهانیان است.

 

بوداپست

 

بوداپست از دو قسمت شهری بودا و پست تشکیل شده که توسط رود دانوب از یکدیگر جدا شده اند. این شهر در نیمه دوم قرن نوزدهم میلادی به عنوان ویترینی برای نمایش اقتدار حکمرانان مجار توسعه یافت و با تنوع کم نظیری از ساختمان های شکوهمند به سبک های نئوکلاسیک، آرت نوو و باروک مزین گشت. چه بر فراز تپه کاسل باشید یا در امتداد خیابان های باریک محله یهودی ها، دیدنی های بسیاری برای لذت بردن خواهید یافت. بیش از 100 چشمه آب گرم در این شهر وجود دارد که حمام های زیبایی بر روی برخی از آنها ساخته شده و بازدید از آنها برای گردشگران قطعا تجربه ای فراموش نشدنی خواهد بود. تنوع غذاها و کافه ها و سبک منحصر به فرد آشپزی مجار نیز شما را به هیچ وجه ناامید نخواهد کرد.

 

 

اتریش

 

شاید هیچ کشور دیگری مانند اتریش نباشد که جاذبه های شهری و طبیعی را تا این حد بی نقص و موزون با هم ترکیب کرده باشد. یک روز شما در حال بازدید از قصر های سلطنتی امپراتوری هابسبورگ هستید و روز دیگر تصویری چشم نواز از رشته کوه آلپ و دانوب آبی رنگ پیش چشم شماست.

طی قرن ها، خاندان سلطنتی اتریش کلکسیونی از موزه ها، گالری ها، اپرا خانه ها و شاهکارهای معماری عظیم را به قلمرو خود اضافه کردند و این کشور را به مهد هنر و موسیقی بدل ساختند. اینجا کشور نقاشان صاحب سبکی چون کلیمت و شیله و موسیقیدانان نابغه ای مانند موتزارت، اشتراوس و شوبرت است.

منطقه کوهستانی تیرول در غرب کشور، طی تابستان مسیر کوهنوردی مناسبی است که شما را به گلزار های دامنه های آلپ می برد و در زمستان نیز پایگاه اسکی بازان است.

در غرب پایتخت، رود دانوب نوار سبزرنگی در منطقه واخاو کشیده که با قلعه ها و قصرهای کوچک و بزرگ، روستاهایی بر تپه ها و تاکستان های کهن سال تزئین شده اند.

حتی طبیعت این کشور نیز از موسیقی و رقص سرشار است.

 

وین

 

وین باشکوه یکی از جذاب ترین مقاصد گردشگری برای عاشقان هنر و غذا است. اینجا شهر کلیمت و تابلو معروفش "بوسه" است که در قصر بِلوِدِره پیش چشمان بازدیدکنندگان قرار گرفته است. خیابان هایی که با معماری باروک تزیین شده اند در کنار کاخ های سلطنتی و اپرا خانه ها، اقامتی فراموش نشدنی را برای شما در پایتخت موسیقی رقم خواهد زد.

برای بیش از شش قرن این شهر پایتخت خاندان سلطنتی قدرتمند و فرهنگ دوست هابسبورگ بوده است و این خاندان به راستی برای تبدیل این شهر به مرکز فرهنگی و هنری اروپا از هیچ کوششی دریغ نکردند. شاهکارهای معماری بی مانند همچون کاخ شونبرون، قصر هوفبورگ، قصر بِلوِدِره، کلیسای جامع سنت اشتفان، خانه اپرای وین در کنار انبوهی از موزه ها که گنجینه ای از معروف ترین شاهکار های هنری جهان را در خود جای داده اند امروزه مایه افتخار و مباهات مرکز کشور اتریش است. 

شهر موسیقی همچنین نوابغی چون موتزارت، بتهوون، شوبرت، یوهان اشتراوس، برامس، مالر و بسیاری دیگر را در خود پرورانده و امروزه نیز میزبان موسیقیدانان و ارکستر های معتبر و مکاتب پیشرو این هنر است.

همچنین وین، فرهنگ غذا و نوشیدنی خاص خود را دارد و آماده پذیرایی از گردشگرانی است که با هدف چشیدن غذاهای خوشمزه و یا کافه گردی های خاطره انگیز به این کشور سفر می کنند.

برنامه سفر:

 

روز اول: پنج شنبه، 2 اسفند 97   21  فوریه 2018               ایران بوداپست

 

--:--:    ورود به فردودگاه بوداپست.

 

استقبال وخوشامد گویی در فرودگاه. انتقال به هتل در بوداپست: هتل چهار ستاره نووتل سنتروم بوداپست یا مشابه: Novotel Centrum Budapest 4* or similar.

ادامه روز آزاد.

اقامت شب در بوداپست.

روز دوم: جمعه ، 3 اسفند 97   22  فوریه 2018                    بوداپست

08:00: امروز گشتی نیم روزه خواهید داشت برای بازدید از نقاط دیدنی ومعروف شهر بوداپست. از جمله میدان قهرمانان، بلوار آندراسی، خانه اپرا، بازدید ازداخل کلیسای ماتیاس وسنت استفان، قلعه کوارتر، بازدید از بازار وامکان خرید.

         

ادامه روز آزاد. اقامت شب در بوداپست.

 

روز سوم: شنبه ، 4 اسفند 97   23  فوریه 2018      بوداپست - استرگم- ویشگراد- سنتندره - بوداپست

 

 09:00خود را برای یک گشت تمام روز دل انگیز آماده کنید. در این روز به زنجیره ای از شهرهای کوچک مجارستان خواهید رفت که زیباترین مناطق مجارستان را تشکیل می دهند و البته قلب تاریخ مجارستان است. استرگم محل تولد اولین پادشاه مجار است. همچنین در این شهر می توان به بازدید از موزه قرون وسطایی و چندین محل تاریخی دیگرپرداخت. سپس ناهار را در یک رستوران به سبک و سیاق شکارگاه میل می کنید وسپس به بازدید از ارگی در بالای تپه خواهید رفت. این بنا در قرن 15 میلادی توسط پادشاه ماتیاس به سبک رنسانس ساخته شده است. از اینجا چشم انداز بی نظیری به دانوب زیبا خواهید داشت. سنتندره شهر چشم نواز هنرمندان و موزه و کلیساهاست که به سبک باروک ساخته شده است. پس از بازدید از موزه بی نظیر سرامیک این شهر فرصتی خواهید داشت تا به خرید بپردازید.

 

  پس از پایان گشت تمام روز، بازگشت به هتل.

 

اقامت شب در بوداپست.

 

روز چهارم: یک شنبه ، 5 اسفند 97   24  فوریه 2018         بوداپست براتیسلاوا - وین

08:00 تحویل دادن اتاق ها و حرکت به سمت بوداپست . توقفی در میان مسیر در شهر براتیسلاوا پایتخت کشور اسلواکی و گشت کوتاه پیاده در این شهر که شما را با تاریخ و فرهنگ آن آشنا می کند.  شما از مکان های مهمی مانند قلعه که براتیسلاوا را احاطه کرده است. در گذشته این میدان به عنوان یک بازار و محل اجتماع برای مناسبت های عمومی مانند استقبال از پادشاه استفاده می شده است.

امروزه این نقطه از شهر یک مکان آرام با چشم اندازی دلنشین است که به یک چشمه به سبک رنسانس و تالار بافت قدیم احاطه دارد. این سرسرا متعلق به قرن 15 میلادی است. در ادامه از کلیسای قرن چهاردهمی سنت مارتین، بزرگترین کلیسای جامع براتیسلاوا بازدید خواهید کرد.

 

این کلیسا بیشتر برای تاج گذاری کاربرد داشته است. قدم زنان به بازدید از بافت قدیمی شهر می روید و از جاذبه های دیگری همچون میدان اصلی و مجسمه های برنزی که تجسم زندگی روزمره و افراد مشهوراند، دیدن خواهید کرد.

بعداز ظهر، ادامه مسیر به سمت وین و عصر، ترانسفر به هتل، تحویل گرفتن اتاق ها، ادامه روز آزاد، اقامت شب در هتل Hotel Am Konzerthaus Vienna RE MGallery by Sofitel 4*  یا مشابه.

 

اقامت شب در وین.

 

 

روز پنجم: دو شنبه ، 6 اسفند 97   25  فوریه 2018                         وین

 

09:00 امروز وقت آن است که از یک تور فشرده 4 ساعته در وین لذت ببرید و جاذبه های آن را ببینید. قرار است امروز به دیدار کاخ هافبورگ در وین بروید، یکی از قصرهای سلطنتی زیبای این شهر که در 6 قرن متوالی مکان حکمرانی امپراتوری هابسبورگ  بوده است و امروزه مقر ریاست جمهوری اتریش است. در ادامه محل زندگی موزارت را خواهید دید. در حاشیه خیابان مشهور رینگ اشتغاسه ساختمان های باشکوه متعددی را به شما نشان خواهیم داد: ساختمان مَک، خانه اپرا، موزه هنرهای زیبا و تاریخ طبیعی، محله تاریخی – فرهنگی موزه ها، اقامتگاه زمستانی امپراتوری هابسبورگ، پارلمان، تالار شهر و ساختمان تئاتر برگتیاتر.

می توانید در ساختمان باشکوه و مدرسه سوارکاری اسپانیایی وین درنگ کوتاهی کنید. از گذرگاه ها عبور می کنید و به محله بلوتگاسه می رسید که با کوچه های زیبا و حیاط های پشتی خانه هایش هر بیننده ای را به تحسین وا می دارد. در پایان گشت و گذار شما با بازدید کوتاهی از کلیسای جامع سنت – اتین به پایان می رسد.

ادامه روز آزاد و اقامت شب در وین.

 

روز ششم: سه شنبه ، 7 اسفند 97   26  فوریه 2018                                   وین

09:00 پس از صرف صبحانه خودتان را آماده کنید تا به گشت و گذاری 4 ساعته در برجسته ترین جاذبه های شهر وین بروید: کاخ باروک شون برون، اقامتگاه تابستانی پادشاهان اتریش با سالنی مجلل و تزیین شده با جواهرات گران بها و یک باغ زیبا. در این خانه تابستانی خانواده سلطنتی هابسبورگ سکونت داشتند، برای مثال ملکه ماریا ترزا. در ادامه اتاق های زیبای کاخ، ساختمان های مجاور و باغ عظیم آن را به تماشا خواهید نشست. این کاخ سلطنتی با معماری حیرت انگیز و تاریخ طولانی غنی و تنوع سبکی آن در نوع خود بی نظیر است و یکی از مهمترین ساختمان های فرهنگی اتریش به حساب می آید. این بنای یادبود و مجموعه شگفت انگیز آن که شامل: کاخ اصلی، پارک با ویژگی های بارز معماری، چشمه ها،  مجسمه ها و باغ وحش* در نوع  و سبک خود قدیمی ترین در جهان است در سال 1996 به فهرست جهانی یونسکو افزوده شد.

*داستان باغ وحش شونبرون:

داستان از این قرار است که ظاهراً برای یکی از دختران شاهانی که در این کاخ اقامت داشته، از طرف روسای کشورهای دیگر حیوان هدیه می آوردند و او از پدرش فضایی را برای نگهداری حیواناتش درخواست می‌کند که نهایتاً به باغ وحش تبدیل می‌شود.

ادامه روز آزاد و اقامت شب در وین.

 

روز هفتم: چهار شنبه ، 8 اسفند 97   27  فوریه 2018                                وین- ایران

امروز روز بازگست به ایران است !

--:--:  انتقال به فرودگاه وین برای پرواز بازگشت به ایران.

پایان خدمات ما و به امید دیدار شما در سفرهای بعدی تک تراول،

 

**تک + تراول**

 

 

هزینه‌های تور:

 • نفر در اتاق 2 تخته: 730 یورو + نرخ پرواز
 • نفر در اتاق 1 تخته: 1120 یورو + نرخ پرواز
 • کودک تا دوسال: رایگان + نرخ پرواز
 • کودک 2 تا 4 ساله (بدون تخت): 320 یورو + نرخ پرواز
 • کودک 4 تا 12 ساله (با تخت اضافه): 590 یورو + نرخ پرواز
 • نفر در اتاق سه تخته: 710 یورو + نرخ پرواز

این تور شامل موارد زیر است:

 • جایجایی‌های درون شهری طبق برنامه با اتوبوس کولردار مدرن، مینی‌بوس یا مینی ون
 • 6 شب اقامت در هتل‌ 4 ستاره با صبحانه 
 • راهنمای تور فارسی زبان

این تور شامل موارد زیر نیست:

 • بلیت پرواز بین الملل
 • هزینه ی های شخصی
 • هزینه ی لغو کردن تور
 • مالیات شهری
 • و هر مورد دیگری که در برنامه ذکر نشده است.
 • بیمه مسافرتی
 • *ویزا
 • هزینه صندوق سفارت

توجه:

برنامه سفر شما ، هتل های معرفی شده و حتی ایرلاین این تور ممکن است مشمول تغییر واقع گردند که در این صورت مراتب قبل از سفر و در اسرع وقت به اطلاع مسافرین خواهد رسید.

احتمال دارد که راهنمای تور بر حسب شرایط آب و هوایی، ترافیک و سایر مسائل، اماکن مورد بازدید را تغییر داده و یا اجبارا مواردی را از گشت ها حذف کند.

*هزینه ویزا بوداپست

هزینه سفارت و vfs برای هر نفر بزرگسال:  86 یورو

هزینه سفارت و  vfs زیر ۶ سال:  ۲۶ یورو

هزینه سفارت و  vfs بین ۶ و ۱۲ سال:  ۶۱ یورو

 

هزینه بلیط بر اساس زمان سفارش و کلاس پروازی در دسترس از ۵۳ میلیون ریال به بالا برای بزرگسالان (نرخ کودک و نوزاد جداگانه و با ارایه اطلاعات محاسبه خواهد شد).

هزینه بیمه از ۴۰ هزار تومان به بالا بر اساس سن مسافر