پاریس – لوگانو : رویای ماندگار (کد تور: 18248)

تاریخ حرکت: جمعه 04 آبان 1397

7 شب (8 روز)
از
1'490.– EUR
درخواست خود را ثبت کنید

پاریس لوگانو : رویای ماندگار

با پرواز مستقیم

04 تا 11 آبان 1397

7 شب و 8 روز

 

کد تور: 18248                                           

تاریخ حرکت: جمعه 04 آبان 1397

پرواز مستقیم ایران ایر یا مشابه

درجه هتل: 4 ستاره

ظرفیت: 1+24 نفر

آشنایی با مقاصد سفر

فرانسه

 

اولین مقصد گردشگری جهان با بیش از 85 میلیون بازدید کننده در سال، حق دارد که به اعتبار هنری، شاهکار های معماری که برای کل جهان شناخته شده اند، دستورهای پخت غذاهای دلچسب و تنوع فرهنگی، جغرافیایی و اقلیمی خود ببالد. اینجا کعبه آمال گردشگران، نویسندگان، نقاشان و روشنفکران اروپا و جهان بوده و هست.

بی جهت مقاومت نکنید و خود را با آهنگ زیبای زندگی فرانسوی همگام کنید. چه با نوش جان کردن یک کراسان و فنجانی قهوه در یکی از کافه هایی که زمانی پاتوق ژان پل سارتر و سیمون دو بوار بودند و چه با قدم زدن در باغ گلی که روزگاری کلود مونه در آنها بوم نقاشی خود را می آراست. در همه حال، این کشور کهن با تاریخ و فرهنگ غنی شما را وسوسه می کند!  

 

پاریس

 

به شهر نور و هنر خوش آمدید!

پاریس شهری است که حتی برای کسانی که برای اولین بار به آن سفر می کنند هم آشنا به نظر می رسد. بناهای تاریخی و نماد های شهری آن، در عمق ذهن تقریبا تمامی ساکنان کره زمین رسوخ کرده است. کافی است اسم این شهر به گوش برسد تا نمایی از برج ایفل سر به آسمان کشیده، بوتیک های مجلل دو سوی خیابان شانزِلیزه، طاق پیروزی، موزه لوور و هرم شیشه ای آن، کلیسای باشکوه نوتردام، پل های متعدد روی رودخانه سن و کافه های کوچک و بزرگی با طراحی منحصر به فرد، بلافاصله در ذهن شنونده نقش ببندد. هیچ شهری تا این حد در شناساندن خود به جهان، موفق نبوده است!

صفت "پاریزین" به معنای پاریسی، امروزه مترادف با پیشرو بودن در طراحی و مد و آراستگی است. پاریس امروزه نیز پرچمدار صنعت مد و یکی از مقاصد مهم برای خرید لباس و کالاهای لوکس است.

این شهر همچنین محل زندگی نقاشان و هنرمندان بزرگی مانند رنوار، مونه، رودن، مّنه، پیکاسو، دالی، ون گوک و بسیاری دیگر بوده و مکاتب هنری بسیاری را به جهان معرفی کرده است. موزه هایی چون لوور، اورسی و پمپیدو گنجینه عظیم و بی مانندی از شاهکارهای تاریخی و هنری را پیش چشمان حیرت زده بازدیدکنندگان قرار می دهند.

پاریس همچنین به فرهنگ آشپزی خود نیز می نازد و این واقعیتی است که شما حتی با رفتن به یک کافه کوچک برای صرف عصرانه ای مختصر نیز متوجه آن خواهید شد.

 

و بالاخره اینکه، پاریس شهری است که تقریبا غیرممکن است عاشق آن نشوید!

 

سوئیس

 

هروقت و هرکجا، کسی به فکر گذراندن تعطیلاتی رویایی می افتد، نام سوئیس شنیده می شود. این کشور جزو برترین مقاصد گردشگری، طبیعت گردی و سفرهای تجاری است. به ندای قلبتان گوش دهید و برای دادن فرصت استراحتی به جسم و روحتان به سوئیس سفر کنید و مطمئن باشید این تجربه را تا پایان عمر فراموش نخواهید کرد!

طبیعت بکر، کوهستان پرشکوه آلپ، مردمانی بافرهنگ و مهربان که آماده اند با 4 زبان مختلف به شما خوش آمد بگویند و فرصت های بی شمار ماجراجویی در کنار شهرهای پاکیزه و منظم، مراکز خرید لوکس و مجلل، شکلات های خوش مزه و پنیرهای خوش طعم و البته ساعت های دقیق و درجه یک.

و بالاتر از همه اینها، مناظر و چشم اندازهای طبیعی مسحور کننده و آب و هوایی معتدل و البته تاریخچه ای غنی و موزه های پرشمار. بیش از این نباید از سوئیس گفت! اینجا را تنها باید دید و تجربه کرد.

پس به سوئیس خوش آمدید!

 

 

لوگانو : سوییس با حال و هوای ایتالیا

 

لوگانو بزرگترین و شناخته شده ترین شهر منطقه تیچینو (منطقه ایتالیایی زبان سوئیس) است که به دریاچه زیبا، کیفیت بالای زندگی و رونق اقتصادی اش شهره است. آب و هوای این شهر در بیشتر طول سال معتدل و مطبوع است. در اطراف دریاچه، گشتی از میان کافه ها و رستوران ها بزنید و هوای تازه و فرح بخش را تنفس کنید و با اهالی خوش رو و مهربان شهر گپی بزنید.

 

 

 

بلینزونا

 

بلینزونا مرکز یکی از جنوبی ترین ایالت های سوئیس است. خط افق ایالت تیچینو توسط استحکامات قدرتمند تعریف شده است و شامل سه قلعه قرون وسطایی حفظ شده در سوئیس است که از سال 2000 در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار گرفته اند. این شهر بعنوان دروازه ای به سوی ایتالیا برای کسانی که از سوی شمال و برای اشخاصی که از جنوب به سمت آلپ سفر می کنند نقشی کلیدی ایفا می کند.

 

پارک مینیاتوری سوییس:

 

اگر برای بازدید از سوییس زمان محدودی دارید و نمی‌خواهید جایی را از قلم بیندازید، پارک مینیاتوری سوییس را از دست ندهید ! در اینجا می‌توانید در کمتر از دو ساعت تجربه‌ای عالی و بی‌همتا را ثبت کنید. این جاذبه بزرگ سوییسی در سال 1959 در شهر کوچک ملیده ساخته شده و در نوع خود در سوییس بی نظیر است ! در میان 120 مدل به نمایش گذاشته شده در مساحتی نزدیک به 14000 متر که در میان گل ها و درختان احاطه شده است، می توانید روستای نوستالژیک هایدی در مینفلد را پیدا کنید. کاوش در میان کاخ های برگدورف، شیون، کاخ فدرال برن برای شما خاطره انگیز خواهد بود. در میان سازه ها، 18 ترن مینیاتوری در 3.5 کیلومتر خط آهنی در گردش هستند.

این باغ کوچک مینیاتوری با نزدیک به 15000 نوع گیاه و گل و حدود 1500 درخت مزین شده است و محیطی شاد و چشم نواز برای همگان و به خصوص کودکان فراهم کرده است.

 

 

 

 

برنامه سفر

 

 

روز اول: جمعه، 4 آبان / 26 اکتبر  2018                         ایران پاریس

09:15 حرکت با پرواز هواپیمایی ایران ایر به مقصد پاریس

14:00 ورود به فرودگاه شارل دوگل پاریس، کنترل پاسپورت و ثبت مهر ورود، تحویل بار و پس از آن حرکت با اتوبوس اختصاصی به سمت هتل

15:00 تحویل گرفتن اتاق ها در هتل 4 ستاره  ملیا لا دفانس یا مشابه. Hotel Melia La Defense 4*

ادامه روز آزاد. اقامت شب درپاریس.

 

روز دوم: شنبه، 5 آبان / 27 اکتبر  2018                        پاریس

09:00 بعد از صرف صبحانه گشت تمام روز در پاریس: دیدار از مهم ترین جاذبه ها مانند اپرا گارنیه و تجربه ای لذتبخش در موزه  Fragonard، گشت با کروز روی رود سن. وقت آزاد برای صرف ناهار.

 15:00 بعدازظهر از گشتی پانورامیک برای کشف پاریس و جاذبه هایش لذت خواهید برد.

بازگشت به هتل، بقیه روز آزاد.

 اقامت شب در پاریس.

روز سوم:یک شنبه، 6 آبان / 28 اکتبر  2018                 پاریس

روز آزاد.

 اقامت شب در پاریس.

 

روز چهارم:دو شنبه، 7 آبان / 29 اکتبر  2018                پاریس-لوگانو

 

08:00 تحویل دادن اتاق ها و حرکت به سمت فرودگاه شارل دوگل برای پرواز به میلان.

10:50 پرواز به میلان.

12:20 ورود به فرودگاه میلان، مالپنزا. (بنابر موجود بودن)

در ادامه حرکت با اتوبوس اختصاصی به سمت هتل 4 ستاره Hotel De la Paix  یا مشابه.

تحویل گرفتن اتاق ها، استراحت و بقیه روز آزاد.

اقامت شب در لوگانو.

 

روز پنجم: سه شنبه، 8 آبان / 30 اکتبر  2018                        لوگانو-مورکوت-لوگانو

 

09:00 امروز با گشتی در بخش ایتالیائی سوئیس یعنی باغ شهر زیبای لوگانو و اطراف، قرار گرفته بر کرانه ساحل رویایی لوگانو و بافت قدیم آشنا می شوید. (گشت 3 ساعته)

12:30 وقت آزاد برای صرف نهار.

14:00 گشت و گذار آبی خود بر دریاچه لوگانو را آغاز کنید.  تصاویر به اندازه ای بدیع و کارت پستالی خواهند بود که نفس ها را در سینه حبس خواهد کرد. بر روی قایق زیبا و بسیار راحتی تمدد اعصاب خواهید کرد و از مناظر اطراف لذت فراوان خواهید برد. در ادامه در روستای قرون وسطایی مورکوت که در سال 2016 عنوان زیباترین روستای سوییس را ازان خود کرد توقف می کنید. جاذبه ی بی نظیر معماری این روستا، کلیسای سانتا ماریا دل ساسو  که در سبک رنسانس و باروک ساخته و طراحی شده، شما را مجذوب خواهد کرد.

اقامت شب در لوگانو.

روز ششم:چهار شنبه، 9 آبان / 31 اکتبر  2018                       لوگانو-بلینتزونا-لوگانو

09:00 امروز با گشتی به یادماندنی در بخش  قرون وسطایی باغ شهر زیبای لوگانو، واقع در شمال تیچینو روز خود را آغاز خواهید کرد. شهر کوچک بلینزونا با قلعه هایی چشم نواز که در فهرست میراث یونسکو به ثبت رسیده است از مقاصد امروز شماست. ناحیه ی مشهور آسکونا لوکارنو با  آب و هوای مدیترانه ای و پلاژهای فوق العاده اش بهترین اوقات را برای شما رقم خواهد زد.  

در ادامه گشت خود را به سوی بلینزونا جنوبی ترین مرکز استان سوئیس پی خواهید گرفت. خط افق ایالت تیچینو توسط استحکامات قدرتمند تعریف شده است و شامل سه قلعه قرون وسطایی حفظ شده در سوئیس است که از سال 2000 در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار گرفته اند. بازدید کوتاه از شهر و Castelgrande (قلعه ی اصلی از دژهایی که مشتمل بر سه قلعه هستند و در مرکز شهر قرار دارد). بازدید از قلعه به صورت رایگان خواهد بود (حیاط اصلی، برج ها و بالابر برقی). علاقه مندان همچنین می توانند به اختیار خود از موزه بازدید کنند.

رستوران قارمانند بسیار دیدنی در قلعه تحت عنوان سن میشل واقع است که می توانید از قیمت های باورنکردنی و غذای فوق العاده آن لذت وافر ببرید. در صورتی که هوا مساعد باشد می توانید غذای خود را در تراس زیبای رستوران سن میشل با چشم اندازی به یادماندنی از شهر میل کنید.

 

بازدیدکنندگانی که مایل به کشف قلعه های دیگر هستند، می توانند از قطار کوچک آرتوترن استفاده کنند. با در اختیار داشتن بلیت تیچینو می توانند از تخفیف 30 درصدی استفاده کنند. (بزرگسالان به جای 12 فرانک 8.40 فرانک سوییس پرداخت خواهند کرد.)

فراموش نکنید که هر شنبه صبح، در بلینتزونا بازار محلی زیبایی برپا می شود که از ساعت 07:30 دقیقه آغاز و تا 12:30 ادامه خواهد یافت.

13:00 پس از صرف ناهار به لوکارنو خواهید رفت.

شما می توانید به شیوه خودتان از شهر لوکارنو و بافت قدیم آن لذت ببرید. هر 15 دقیقه یکبار یک اتوبوس سر می رسد و در عرض 18 دقیقه شهر را به شما نشان خواهد داد. با در اختیار داشتن بلیت تیچینو شما می توانید از گشت و گذار رایگان با اتوبوس لذت ببرید. شما قادر به قایق سواری در لوکارنو هم خواهید بود، اما این گشت کمتر رایج است و باید هزینه آن را پرداخت نمایید.

 

درادامه، شهر آسکونا را با تمام شگفتی هایش کشف کنید ! می توانید بر ساحل دریاچه یک بستنی یا یک کاپوچینو میل کنید یا باز به اختیار خود به خیابانی در همان دور و اطراف قدم بگذارید که پیاده روهای باریک و بوتیک های دل انگیزش شما را سرگرم خواهد کرد.

بازگشت به لوگانو با اتوبوس و ترن (رایگان درصورتی که بلیت تیچینو دارید). شما همچنین این انتخاب را خواهید داشت که با کشتی به جزایر بریساگو بروید. (تاریخ حرکت کشتی از آسکونا 14:15 (فقط همین ساعت موجود است) بازگشت کشتی از جزیره ها: 16:40)

هزینه کشتی بازگشت 20 فرانک برای هر بزرگسال خواهد بود. بلیت ورودی جزیره بریساگو برای دارندگان بلیت تیچینو به جای 8 فرانک، 5.60 فرانک است. در آسکونا رستوران های زیبای بسیاری در دسترس شما خواهد بود !

بازگشت به لوگانو و اقامت در هتل.

 

اقامت شب در لوگانو.

روز هفتم: پنج شنبه، 10 آبان / 1 نوامبر  2018                        لوگانو- مندریزیو- لوگانو

 

09:00 سفری کوتاه به مندریسیو.

 دوربین عکاسی خود را فراموش نکنید !

بین راه بازدید از پارک مینیاتوری سوییس، در شهر کوچک ملیده، جاذبه ای بزرگ در ابعاد کوچک که کودکان شما را به وجد خواهد آورد و خاطرات شما را زنده خواهد کرد.

ادامه حرکت به سمت مندریسیو، خانه اوت لت معروف فاکس تاون هاوس یکی از معروف ترین مراکز خرید. در آنجا این فرصت را دارید تا البسه دلخواه خود را خریداری کنید.

19:00 بازگشت به لوگانو.

 

اقامت شب در لوگانو.

روز هشتم : جمعه ، 11 آبان / 2 نوامبر  2018               لوگانو- میلان ایران

--:-- ترانسفر به فرودگاه میلان برای پرواز بازگشت به تهران

 

گردش سازان تک پرداز (تک + تراول)

تابستان1397

 

هزینه‌های تور:

هر نفر در اتاق 2 تخته: 1490 یورو + نرخ ریالی پرواز

هر نفر در اتاق 1 تخته: 2020 یورو + نرخ ریالی پرواز

کودک تا دوسال: 120 یورو (بدون تخت) + نرخ ریالی پرواز

کودک 2 تا 4 ساله (بدون تخت): 810 یورو + نرخ ریالی پرواز

کودک 4 تا 11 ساله (با تخت اضافه): 1100 یورو + نرخ ریالی پرواز

 

این تور شامل موارد زیر است:

جایجایی‌های درون شهری طبق برنامه با اتوبوس کولردار مدرن، مینی‌بوس یا مینی ون

7 شب اقامت در هتل‌ 4 ستاره با صبحانه

گشت ها و ورودیه ها بر اساس برنامه

راهنمای تور فارسی زبان

 

این تور شامل موارد زیر نیست:

بلیت پرواز بین الملل

 هزینه ی های شخصی

هزینه ی لغو کردن تور

مالیات شهری

و هر مورد دیگری که در برنامه ذکر نشده است.

بیمه مسافرتی

*ویزا

هزینه صندوق سفارت :روز ارسال مدارک در داخل یک پاکت نامه قرارداده شود و تحویل شرکت شود.

 

توجه:

برنامه سفر شما ، هتل های معرفی شده و حتی ایرلاین این تور ممکن است مشمول تغییر واقع گردند که در این صورت مراتب قبل از سفر و در اسرع وقت به اطلاع مسافرین خواهد رسید.

احتمال دارد که راهنمای تور بر حسب شرایط آب و هوایی، ترافیک و سایر مسائل، اماکن مورد بازدید را تغییر داده و یا اجبارا مواردی را از گشت ها حذف کند.

در اکثر هتل های اروپایی، اتاقی به عنوان اتاق 3 تخته وجود ندارد و معمولا اقامت سه نفر در اتاق دو تخته با قرار دادن یک تخت اضافه میسر خواهد شد.

امکان رزرو اتاق های متصل در تمامی هتل ها وجود نداشته و در مواردی نیز ممکن است مشمول اضافه پرداخت گردد

 

در صورت رد تقاضای ویزا توسط سفارت، 10 درصد ا ز کل هزینه تور کسر و مابقی مبلغ عودت داده می شود.

 

 

مهم:

کمیسیون این تور برای آژانسهای محترم فقط به مبلغ ارزی تعلق می گیرد.

 

روند فروش تورها برای آژانس های همکار

پرسش درباره ظرفیت تور ... اگر از ما استعلام گرفتید و اعلام کردیم تور ظرفیت دارد.

ارایه فرم ارزشیابی مسافر و اسکن مدارک مسافر حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد.

بعد از دریافت تایید ما ، پرداخت و تحویل ۵۰ درصد مبلغ ریالی و یورویی بعنوان پیش پرداخت و تحویل رسید حسابداری به واحد فروش

ارایه اصل مدارک و ترجمه ها تا سه روز بعد به واحد فروش.... بررسی اصل مدارک توسط واحد ویزا ...در صورت تایید اصالت مدارک...اعلام وقت و تاریخ سفارت به شما....

 در صورت عدم تایید اصالت مدارک و ادعاهای اعلام شده در فرم ارزیابی رزرو شما باطل و مبلغ پیش پرداخت عودت می شود و یک نمره منفی برای شما درج می گردد چرا که بدون ارزیابی اصل مدارک نباید فرم ارزیابی مسافر را تکمیل نمایید.

در پایان زمان های اعلام شده فوق اگر وظایف درخواستی از سوی شما انجام نشده باشد در آنصورت ظرفیت رزرو شده آزاد گردیده و پیش پرداخت شما به حسابتان عودت می گردد.

اولویت در تکمیل ظرفیت با کسانی است زودتر  طبق رزرو فوق اقدام نمایند.