پاریس – زوریخ - لوگانو (کد تور: 18245)

پرواز: مستقیم (تاریخ حرکت: چهارشنبه، 25 مهرماه )

7 شب (8 روز)
از
1'590.– EUR
درخواست خود را ثبت کنید

 

 

آشنایی با مقاصد سفر

 

فرانسه

 

اولین مقصد گردشگری جهان با بیش از 85 میلیون بازدید کننده در سال، حق دارد که به اعتبار هنری، شاهکار های معماری که برای کل جهان شناخته شده اند، دستورهای پخت غذاهای دلچسب و تنوع فرهنگی، جغرافیایی و اقلیمی خود ببالد. اینجا کعبه آمال گردشگران، نویسندگان، نقاشان و روشنفکران اروپا و جهان بوده و هست.

بی جهت مقاومت نکنید و خود را با آهنگ زیبای زندگی فرانسوی همگام کنید. چه با نوش جان کردن یک کراسان و فنجانی قهوه در یکی از کافه هایی که زمانی پاتوق ژان پل سارتر و سیمون دو بوار بودند و چه با قدم زدن در باغ گلی که روزگاری کلود مونه در آنها بوم نقاشی خود را می آراست. در همه حال، این کشور کهن با تاریخ و فرهنگ غنی شما را وسوسه می کند!  

 

پاریس

 

به شهر نور و هنر خوش آمدید!

پاریس شهری است که حتی برای کسانی که برای اولین بار به آن سفر می کنند هم آشنا به نظر می رسد. بناهای تاریخی و نماد های شهری آن، در عمق ذهن تقریبا تمامی ساکنان کره زمین رسوخ کرده است. کافی است اسم این شهر به گوش برسد تا نمایی از برج ایفل سر به آسمان کشیده، بوتیک های مجلل دو سوی خیابان شانزِلیزه، طاق پیروزی، موزه لوور و هرم شیشه ای آن، کلیسای باشکوه نوتردام، پل های متعدد روی رودخانه سن و کافه های کوچک و بزرگی با طراحی منحصر به فرد، بلافاصله در ذهن شنونده نقش ببندد. هیچ شهری تا این حد در شناساندن خود به جهان، موفق نبوده است!

صفت "پاریزین" به معنای پاریسی، امروزه مترادف با پیشرو بودن در طراحی و مد و آراستگی است. پاریس امروزه نیز پرچمدار صنعت مد و یکی از مقاصد مهم برای خرید لباس و کالاهای لوکس است.

این شهر همچنین محل زندگی نقاشان و هنرمندان بزرگی مانند رنوار، مونه، رودن، مّنه، پیکاسو، دالی، ون گوک و بسیاری دیگر بوده و مکاتب هنری بسیاری را به جهان معرفی کرده است. موزه هایی چون لوور، اورسی و پمپیدو گنجینه عظیم و بی مانندی از شاهکارهای تاریخی و هنری را پیش چشمان حیرت زده بازدیدکنندگان قرار می دهند.

پاریس همچنین به فرهنگ آشپزی خود نیز می نازد و این واقعیتی است که شما حتی با رفتن به یک کافه کوچک برای صرف عصرانه ای مختصر نیز متوجه آن خواهید شد.

 

و بالاخره اینکه، پاریس شهری است که تقریبا غیرممکن است عاشق آن نشوید!

 

سوئیس

 

هروقت و هرکجا، کسی به فکر گذراندن تعطیلاتی رویایی می افتد، نام سوئیس شنیده می شود. این کشور جزو برترین مقاصد گردشگری، طبیعت گردی و سفرهای تجاری است. به ندای قلبتان گوش دهید و برای دادن فرصت استراحتی به جسم و روحتان به سوئیس سفر کنید و مطمئن باشید این تجربه را تا پایان عمر فراموش نخواهید کرد!

طبیعت بکر، کوهستان پرشکوه آلپ، مردمانی بافرهنگ و مهربان که آماده اند با 4 زبان مختلف به شما خوش آمد بگویند و فرصت های بی شمار ماجراجویی در کنار شهرهای پاکیزه و منظم، مراکز خرید لوکس و مجلل، شکلات های خوش مزه و پنیرهای خوش طعم و البته ساعت های دقیق و درجه یک.

و بالاتر از همه اینها، مناظر و چشم اندازهای طبیعی مسحور کننده و آب و هوایی معتدل و البته تاریخچه ای غنی و موزه های پرشمار. بیش از این نباید از سوئیس گفت! اینجا را تنها باید دید و تجربه کرد.

پس به سوئیس خوش آمدید!

زوریخ

 

کلان شهری در محل تلاقی رود و دریاچه، با نمایی فوق العاده به رشته کوه های پوشیده از برف آلپ، ترکیبی بی مانند از جاذبه ها را در اختیار شما قرار می دهد. بیش از 50 موزه و 100 گالری هنری در این شهر قرار دارند که در کنار برند های معروف مد و رویدادها و فعالیت های فرهنگی متعدد آن را به یکی از کانون های فرهنگی سوئیس بدل ساخته اند. بافت تاریخی و کمابیش دست نخورده شهر که از دوران امپراتوری روم به یادگار مانده با کلیساهای باشکوه و معماری منحصر به فرد خود قطعا علاقمندان به هنر و تاریخ را نیز به این شهر جذب خواهد کرد. زوریخ برای هر سلیقه ای، یک مقصد مناسب است. از عاشقان خوراک و غذاهای خوشمزه گرفته تا دوستداران طبیعت و یا عاشقان خرید. حتی کودکان شما نیز اینجا همواره سرگرم و خوشحال خواهند بود.  

لوگانو

 

لوگانو بزرگترین و شناخته شده ترین شهر منطقه تیچینو (منطقه ایتالیایی زبان سوئیس) است که به دریاچه زیبا، کیفیت بالای زندگی و رونق اقتصادی اش شهره است. آب و هوای این شهر در بیشتر طول سال معتدل و مطبوع است. در اطراف دریاچه، گشتی از میان کافه ها و رستوران ها بزنید و هوای تازه و فرح بخش را تنفس کنید و با اهالی خوش رو و مهربان شهر گپی بزنید.

 

بلینزونا

 

بلینزونا مرکز یکی از جنوبی ترین ایالت های سوئیس است. خط افق ایالت تیچینو توسط استحکامات قدرتمند تعریف شده است و شامل سه قلعه قرون وسطایی حفظ شده در سوئیس است که از سال 2000 در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار گرفته اند. این شهر بعنوان دروازه ای به سوی ایتالیا برای کسانی که از سوی شمال و برای اشخاصی که از جنوب به سمت آلپ سفر می کنند نقشی کلیدی ایفا می کند.

 

مندریسیو

 

مندریسیو شهری جذاب، بر روی  شیب های ملایم مونته جنروسو با تاریخ و فرهنگی غنی در جنوبی ترین نقطه تیچینو قرار گرفته است. زیبائی های شهر، شما را با نحوه زندگی ایتالیایی آشنا ساخته و تشویق به اقامت بیشتر می کند. بین مونته جنروسو و مونته سن جیورجیو (میراث جهانی یونسکو) مسیرهای پیاده روی متنوعی وجود دارد که شما را به سوی تاکستانهای غرق شده در نور خورشید هدایت میکند.

 

 

 

 

 

 

برنامه سفر

 

 

روز اول: چهارشنبه، 25 مهر / 17 اکتبر 2018                ایران- پاریس

 

--:-- ورود به فرودگاه شارل دو گل، کنترل پاسپورت و ثبت مهر ورود، تحویل بار و پس از آن حرکت با اتوبوس اختصاصی به سمت هتل.

--:-- ورود به پاریس. تحویل گرفتن اتاق ها در هتل 4 ستاره  Melia La Defenseیا مشابه

ادامه روز آزاد. اقامت شب در پاریس.

 

روز دوم:  پنج شنبه 26 مهر/ 18 اکتبر 2018        پاریس

 

09:00 بعد از صرف صبحانه گشت تمام روز در پاریس: دیدار از مهم ترین جاذبه ها مانند اپرا گارنیه و تجربه ای لذتبخش در موزه  Fragonard، گشت با کروز روی رود سن. وقت آزاد برای صرف ناهار.

 15:00 بعدازظهر از گشتی پانورامیک برای کشف پاریس و جاذبه هایش لذت خواهید برد.

بازگشت به هتل، بقیه روز آزاد.

 اقامت شب در پاریس.

 

روز سوم:  جمعه، 27 مهر / 19 اکتبر 2018         پاریس

 

روز آزاد.

 اقامت شب در پاریس.

 

روز چهارم: شنبه، 28 مهر/ 20 اکتبر 2018              پاریس-زوریخ

09:00 تحویل دادن اتاق ها و حرکت به سمت ایستگاه قطار پاریس

حرکت با قطار سریع السیر TGV به مقصد زوریخ

پایانه قطار پاریس-زوریخ                    10:23-14:26  (در صورت موجود بودن قطار در این ساعت)

در ادامه حرکت با اتوبوس اختصاصی به سمت هتل 4 ستاره  Swissotel یا مشابه.

تحویل گرفتن اتاق ها، استراحت و بقیه روز آزاد.

اقامت شب در زوریخ.

روز پنجم: یکشنبه، 29 مهر/ 21 اکتبر 2018                زوریخ -راین فال-زوریخ

     

09:00 پس از صرف صبحانه، انجام گشتی تمام روز در زوریخ. دیدار با مهم ترین جاذبه های این شهر مانند کلیساهای فراوئن و گروس مونستر، خیابان بانهوف و منطقه زوریخ برگ، دریاچه زوریخ و بافت قدیمی و تاریخی شهر.

13:00 حرکت به سمت آبشارهای راین و ناهار در رستورانی کاملا سوییسی.

17:00 بازگشت به هتل. اقامت شب در زوریخ.

 

روز ششم: دوشنبه، 30 مهر/ 22 اکتبر 2018                زوریخ -لوسرن-لوگانو

 

09:00 گشت امروز خود را با پیاده روی در شهر قرون وسطائی لوسرن آغاز کرده و از پل چوبی قدیمی و مشهور شهر بازدید می کنید. (دو تا سه ساعت)

12:30 وقت آزاد برای صرف نهار.

13:30  خود را برای یک گشت دریایی فوق العاده به سمت لوگانو و پیاده شدن در آنجا آماده کنید.

15:30 اقامت در هتل چهار ستاره De La Paix  یا مشابه آن.

اقامت شب در لوگانو.

 

روز هفتم: سه شنبه، 1 آبان/ 23 اکتبر 2018               لوگانو

 

09:00  دوربین عکاسی خود را فراموش نکنید !

گشت و گذار آبی خود بر دریاچه لوگانو را آغاز کنید.  تصاویر به اندازه ای بدیع و کارت پستالی خواهند بود که نفس ها را در سینه حبس خواهد کرد. بر روی قایق زیبا و بسیار راحتی تمدد اعصاب خواهید کرد و از مناظر اطراف لذت فراوان خواهید برد. در ادامه در روستای قرون وسطایی مورکوت که در سال 2016 عنوان زیباترین روستای سوییس را ازان خود کرد توقف می کنید. جاذبه ی بی نظیر معماری این روستا، کلیسای سانتا ماریا دل ساسو  که در سبک رنسانس و باروک ساخته و طراحی شده، شما را مجذوب خواهد کرد.

12:00 وقت آزاد برای صرف نهار.

13:00 بازدید از پارک مینیاتوری سوییس، در شهر کوچک ملیده، جاذبه ای بزرگ در ابعاد کوچک که کودکان شما را به وجد خواهد آورد و خاطرات شما را زنده خواهد کرد.

15:00 ادامه حرکت به سمت مندریسیو، خانه اوت لت معروف فاکس تاون هاوس یکی از معروف ترین مراکز خرید. در آنجا این فرصت را دارید تا البسه دلخواه خود را خریداری کنید.

 

19:00 بازگشت به لوگانو.

اقامت شب در لوگانو

روز هشتم: چهارشنبه، 2 آبان/ 24 اکتبر 2018                       لوگانو

 

.. : ..   تحویل دادن اتاقها وحرکت با ترانسفر اختصاصی به سمت فرودگاه میلان برای پرواز برگشت به ایران.

 

 

گردش سازان تک پرداز (تک + تراول)

1397

 

هزینه‌های تور:

هر نفر در اتاق 2 تخته: 1590 یورو + نرخ ریالی پرواز

هر نفر در اتاق 1 تخته: 2090 یورو + نرخ ریالی پرواز

کودک تا دوسال: 100 یورو

کودک 2 تا 4 ساله (بدون تخت): 820 یورو + نرخ ریالی پرواز

کودک 4 تا 11 ساله (با تخت اضافه): 1280 یورو + نرخ ریالی پرواز

 

این تور شامل موارد زیر است:

جایجایی‌های درون شهری طبق برنامه با اتوبوس کولردار مدرن، مینی‌بوس یا مینی ون

7 شب اقامت در هتل‌ 4 ستاره با صبحانه 

گشت ها و ورودیه ها بر اساس برنامه

راهنمای تور فارسی زبان

 

این تور شامل موارد زیر نیست:

بلیت پرواز بین الملل

 هزینه ی های شخصی

هزینه ی لغو کردن تور

مالیات شهری

و هر مورد دیگری که در برنامه ذکر نشده است.

بیمه مسافرتی

*ویزا

هزینه صندوق سفارت :روز ارسال مدارک در داخل یک پاکت نامه قرارداده شود و تحویل شرکت شود.

 

توجه:

برنامه سفر شما ، هتل های معرفی شده و حتی ایرلاین این تور ممکن است مشمول تغییر واقع گردند که در این صورت مراتب قبل از سفر و در اسرع وقت به اطلاع مسافرین خواهد رسید.

احتمال دارد که راهنمای تور بر حسب شرایط آب و هوایی، ترافیک و سایر مسائل، اماکن مورد بازدید را تغییر داده و یا اجبارا مواردی را از گشت ها حذف کند.

در اکثر هتل های اروپایی، اتاقی به عنوان اتاق 3 تخته وجود ندارد و معمولا اقامت سه نفر در اتاق دو تخته با قرار دادن یک تخت اضافه میسر خواهد شد.

امکان رزرو اتاق های متصل در تمامی هتل ها وجود نداشته و در مواردی نیز ممکن است مشمول اضافه پرداخت گردد

 

در صورت رد تقاضای ویزا توسط سفارت، 10 درصد ا ز کل هزینه تور کسر و مابقی مبلغ عودت داده می شود.

 

 

مهم:

کمیسیون این تور برای آژانسهای محترم فقط به مبلغ ارزی تعلق می گیرد.