لوگانو: سوییس با طعم ایتالیایی (کد تور: 18249)

پرواز مستقیم : تاریخ حرکت: چهارشنبه 9 آبان

4 شب (5 روز)
از
1'090.– EUR
درخواست خود را ثبت کنید

لوگانو: سوییس با طعم ایتالیایی

برای اولین بار با پرواز مستقیم

9 تا 13 آبان ماه 1397

4 شب و 5 روز

 

کد تور: 18249                                           

تاریخ حرکت: چهارشنبه 9 آبان

پرواز مستقیم

درجه هتل: 4 ستاره

ظرفیت: 1+24 نفر

 

آشنایی با مقاصد سفر

سوئیس

 

هروقت و هرکجا، کسی به فکر گذراندن تعطیلاتی رویایی می افتد، نام سوئیس شنیده می شود. این کشور جزو برترین مقاصد گردشگری، طبیعت گردی و سفرهای تجاری است. به ندای قلبتان گوش دهید و برای دادن فرصت استراحتی به جسم و روحتان به سوئیس سفر کنید و مطمئن باشید این تجربه را تا پایان عمر فراموش نخواهید کرد!

طبیعت بکر، کوهستان پرشکوه آلپ، مردمانی بافرهنگ و مهربان که آماده اند با 4 زبان مختلف به شما خوش آمد بگویند و فرصت های بی شمار ماجراجویی در کنار شهرهای پاکیزه و منظم، مراکز خرید لوکس و مجلل، شکلات های خوش مزه و پنیرهای خوش طعم و البته ساعت های دقیق و درجه یک.

و بالاتر از همه اینها، مناظر و چشم اندازهای طبیعی مسحور کننده و آب و هوایی معتدل و البته تاریخچه ای غنی و موزه های پرشمار. بیش از این نباید از سوئیس گفت! اینجا را تنها باید دید و تجربه کرد.

پس به سوئیس خوش آمدید!

 

 

 

 

لوگانو : سوییس با حال و هوای ایتالیا

 

لوگانو بزرگترین و شناخته شده ترین شهر منطقه تیچینو (منطقه ایتالیایی زبان سوئیس) است که به دریاچه زیبا، کیفیت بالای زندگی و رونق اقتصادی اش شهره است. آب و هوای این شهر در بیشتر طول سال معتدل و مطبوع است. در اطراف دریاچه، گشتی از میان کافه ها و رستوران ها بزنید و هوای تازه و فرح بخش را تنفس کنید و با اهالی خوش رو و مهربان شهر گپی بزنید.

 

 

 

بلینزونا

 

بلینزونا مرکز یکی از جنوبی ترین ایالت های سوئیس است. خط افق ایالت تیچینو توسط استحکامات قدرتمند تعریف شده است و شامل سه قلعه قرون وسطایی حفظ شده در سوئیس است که از سال 2000 در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار گرفته اند. این شهر بعنوان دروازه ای به سوی ایتالیا برای کسانی که از سوی شمال و برای اشخاصی که از جنوب به سمت آلپ سفر می کنند نقشی کلیدی ایفا می کند.

 

پارک مینیاتوری سوییس:

 

اگر برای بازدید از سوییس زمان محدودی دارید و نمی‌خواهید جایی را از قلم بیندازید، پارک مینیاتوری سوییس را از دست ندهید ! در اینجا می‌توانید در کمتر از دو ساعت تجربه‌ای عالی و بی‌همتا را ثبت کنید. این جاذبه بزرگ سوییسی در سال 1959 در شهر کوچک ملیده ساخته شده و در نوع خود در سوییس بی نظیر است ! در میان 120 مدل به نمایش گذاشته شده در مساحتی نزدیک به 14000 متر که در میان گل ها و درختان احاطه شده است، می توانید روستای نوستالژیک هایدی در مینفلد را پیدا کنید. کاوش در میان کاخ های برگدورف، شیون، کاخ فدرال برن برای شما خاطره انگیز خواهد بود. در میان سازه ها، 18 ترن مینیاتوری در 3.5 کیلومتر خط آهنی در گردش هستند.

این باغ کوچک مینیاتوری با نزدیک به 15000 نوع گیاه و گل و حدود 1500 درخت مزین شده است و محیطی شاد و چشم نواز برای همگان و به خصوص کودکان فراهم کرده است.

 

 

 

 

 

برنامه سفر

 

روز اول: چهارشنبه ، 9 آبان 97   31 اکتبر 2018                         تهران- میلان لوگانو

 

07:10  حرکت از فرودگاه امام خمینی به سمت میلان

10:15  ورود به فرودگاه میلان-مالپنزا و کنترل پاسپورت و ثبت مهر ورود و تحویل بار. در ادامه حرکت از فرودگاه میلان با اتوبوس اختصاصی به سمت لوگانو (مدت زمان سفر: 01:25 دقیقه).

12:00 ورود به هتل چهارستاره آدمیرال.  *Hotel De La Paix 4[1] یا مشابه.

 

 ادامه روز آزاد. اقامت شب در لوگانو.

روز دوم : پنج شنبه ، 10 آبان 97   1 نوامبر 2018                         لوگانو

09:00 امروز با گشتی در بخش ایتالیائی سوئیس یعنی باغ شهر زیبای لوگانو و اطراف، قرار گرفته بر کرانه ساحل رویایی لوگانو و بافت قدیم آشنا می شوید. (گشت 3 ساعته)

12:30 وقت آزاد برای صرف نهار.

14:00 گشت و گذار آبی خود بر دریاچه لوگانو را آغاز کنید.  تصاویر به اندازه ای بدیع و کارت پستالی خواهند بود که نفس ها را در سینه حبس خواهد کرد. بر روی قایق زیبا و بسیار راحتی تمدد اعصاب خواهید کرد و از مناظر اطراف لذت فراوان خواهید برد. در ادامه در روستای قرون وسطایی مورکوت که در سال 2016 عنوان زیباترین روستای سوییس را ازان خود کرد توقف می کنید. جاذبه ی بی نظیر معماری این روستا، کلیسای سانتا ماریا دل ساسو  که در سبک رنسانس و باروک ساخته و طراحی شده، شما را مجذوب خواهد کرد.

اقامت شب در لوگانو.

روز سوم : جمعه ،11 آبان 97  2 نوامبر 2018                         لوگانو- بلینزونا- لوگانو 

           

09:00 امروز با گشتی به یادماندنی در بخش  قرون وسطایی باغ شهر زیبای لوگانو، واقع در شمال تیچینو روز خود را آغاز خواهید کرد. شهر کوچک بلینزونا با قلعه هایی چشم نواز که در فهرست میراث یونسکو به ثبت رسیده است از مقاصد امروز شماست. ناحیه ی مشهور آسکونا لوکارنو با  آب و هوای مدیترانه ای و پلاژهای فوق العاده اش بهترین اوقات را برای شما رقم خواهد زد.   

در ادامه گشت خود را به سوی بلینزونا جنوبی ترین مرکز استان سوئیس پی خواهید گرفت. خط افق ایالت تیچینو توسط استحکامات قدرتمند تعریف شده است و شامل سه قلعه قرون وسطایی حفظ شده در سوئیس است که از سال 2000 در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار گرفته اند. بازدید کوتاه از شهر و Castelgrande (قلعه ی اصلی از دژهایی که مشتمل بر سه قلعه هستند و در مرکز شهر قرار دارد). بازدید از قلعه به صورت رایگان خواهد بود (حیاط اصلی، برج ها و بالابر برقی). علاقه مندان همچنین می توانند به اختیار خود از موزه بازدید کنند.

رستوران قارمانند بسیار دیدنی در قلعه تحت عنوان سن میشل واقع است که می توانید از قیمت های باورنکردنی و غذای فوق العاده آن لذت وافر ببرید. در صورتی که هوا مساعد باشد می توانید غذای خود را در تراس زیبای رستوران سن میشل با چشم اندازی به یادماندنی از شهر میل کنید.

 

بازدیدکنندگانی که مایل به کشف قلعه های دیگر هستند، می توانند از قطار کوچک آرتوترن استفاده کنند. با در اختیار داشتن بلیت تیچینو می توانند از تخفیف 30 درصدی استفاده کنند. (بزرگسالان به جای 12 فرانک 8.40 فرانک سوییس پرداخت خواهند کرد.)

فراموش نکنید که هر شنبه صبح، در بلینتزونا بازار محلی زیبایی برپا می شود که از ساعت 07:30 دقیقه آغاز و تا 12:30 ادامه خواهد یافت.

13:00 پس از صرف ناهار به لوکارنو خواهید رفت.

شما می توانید به شیوه خودتان از شهر لوکارنو و بافت قدیم آن لذت ببرید. هر 15 دقیقه یکبار یک اتوبوس سر می رسد و در عرض 18 دقیقه شهر را به شما نشان خواهد داد. با در اختیار داشتن بلیت تیچینو شما می توانید از گشت و گذار رایگان با اتوبوس لذت ببرید. شما قادر به قایق سواری در لوکارنو هم خواهید بود، اما این گشت کمتر رایج است و باید هزینه آن را پرداخت نمایید.

 

درادامه، شهر آسکونا را با تمام شگفتی هایش کشف کنید ! می توانید بر ساحل دریاچه یک بستنی یا یک کاپوچینو میل کنید یا باز به اختیار خود به خیابانی در همان دور و اطراف قدم بگذارید که پیاده روهای باریک و بوتیک های دل انگیزش شما را سرگرم خواهد کرد.

بازگشت به لوگانو با اتوبوس و ترن (رایگان درصورتی که بلیت تیچینو دارید). شما همچنین این انتخاب را خواهید داشت که با کشتی به جزایر بریساگو بروید. (تاریخ حرکت کشتی از آسکونا 14:15 (فقط همین ساعت موجود است) بازگشت کشتی از جزیره ها: 16:40)

هزینه کشتی بازگشت 20 فرانک برای هر بزرگسال خواهد بود. بلیت ورودی جزیره بریساگو برای دارندگان بلیت تیچینو به جای 8 فرانک، 5.60 فرانک است. در آسکونا رستوران های زیبای بسیاری در دسترس شما خواهد بود !

بازگشت به لوگانو و اقامت در هتل.

 

اقامت شب در لوگانو.

 

روز چهارم : شنبه ،12 آبان 97  3 نوامبر 2018                         لوگانو- کومو- مندریسیو

 

09:00 سفری کوتاه به مندریسیو.

 دوربین عکاسی خود را فراموش نکنید !

بین راه بازدید از پارک مینیاتوری سوییس، در شهر کوچک ملیده، جاذبه ای بزرگ در ابعاد کوچک که کودکان شما را به وجد خواهد آورد و خاطرات شما را زنده خواهد کرد.

ادامه حرکت به سمت مندریسیو، خانه اوت لت معروف فاکس تاون هاوس یکی از معروف ترین مراکز خرید. در آنجا این فرصت را دارید تا البسه دلخواه خود را خریداری کنید.

19:00 بازگشت به لوگانو.

 

اقامت شب در لوگانو.

روز پنجم : یک شنبه ،13 آبان 97   4 نوامبر 2018                         لوگانو-میلان-تهران

08:30 ترانسفر به فرودگاه میلان

09:55 ورود به فرودگاه مالپنزا، تحویل دادن بار و ثبت مهر خروج.

11:55 پرواز بازگشت از میلان به تهران

19:10 ورود به فرودگاه امام خمینی.

 

گردش سازان تک پرداز (تک + تراول)

تابستان1397[1] - https://www.luganohoteladmiral.com/

 

هزینه‌های تور:

هر نفر در اتاق 2 تخته: 1090 یورو + نرخ ریالی پرواز

هر نفر در اتاق 1 تخته: 1590 یورو + نرخ ریالی پرواز

کودک تا دوسال: رایگان

کودک 2 تا 4 ساله (بدون تخت): 490 یورو + نرخ ریالی پرواز

کودک 4 تا 11 ساله (با تخت اضافه): 890 یورو + نرخ ریالی پرواز

 

این تور شامل موارد زیر است:

جایجایی‌های درون شهری طبق برنامه با اتوبوس کولردار مدرن، مینی‌بوس یا مینی ون

4 شب اقامت در هتل‌ 4 ستاره با صبحانه

گشت ها و ورودیه ها بر اساس برنامه

راهنمای تور فارسی زبان

 

این تور شامل موارد زیر نیست:

بلیت پرواز بین الملل

 هزینه ی های شخصی

هزینه ی لغو کردن تور

مالیات شهری

و هر مورد دیگری که در برنامه ذکر نشده است.

بیمه مسافرتی

*ویزا

هزینه صندوق سفارت :روز ارسال مدارک در داخل یک پاکت نامه قرارداده شود و تحویل شرکت شود.

 

توجه:

برنامه سفر شما ، هتل های معرفی شده و حتی ایرلاین این تور ممکن است مشمول تغییر واقع گردند که در این صورت مراتب قبل از سفر و در اسرع وقت به اطلاع مسافرین خواهد رسید.

احتمال دارد که راهنمای تور بر حسب شرایط آب و هوایی، ترافیک و سایر مسائل، اماکن مورد بازدید را تغییر داده و یا اجبارا مواردی را از گشت ها حذف کند.

در اکثر هتل های اروپایی، اتاقی به عنوان اتاق 3 تخته وجود ندارد و معمولا اقامت سه نفر در اتاق دو تخته با قرار دادن یک تخت اضافه میسر خواهد شد.

امکان رزرو اتاق های متصل در تمامی هتل ها وجود نداشته و در مواردی نیز ممکن است مشمول اضافه پرداخت گردد

 

در صورت رد تقاضای ویزا توسط سفارت، 10 درصد ا ز کل هزینه تور کسر و مابقی مبلغ عودت داده می شود.

 

 

مهم:

کمیسیون این تور برای آژانسهای محترم فقط به مبلغ ارزی تعلق می گیرد.